Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Pozdrav, ja isključivo kupujem i to dječju odjeću. Za to su mi neophodni filteri u stilu dječja odjeća,veličina i sl. U uvodnim postovima je slikovono to lijepo opisano i da je to tako ne bi bilo problema barem za mene. Ali kod mene na kompu to ne funkcionira tj. ne postoje podkategorije (dječja odjeća) niti odabir veličina. Da li ja to mogu nekako popraviti? Ili barem da omogućite još neko vrijeme dok se stvari ne uhodaju tj. dok se ne naprave kvalitetno i staru verziju u kojoj su te stvari funkcionirale savršeno. U protivnom stvarno više neću moći koristiti krpice jer su meni trenutno totalno nepregledne, a nemam ni vremena ni energije satima pregledavati odjeću ne bi li slučajno naletila na hlače broj 122. Stvarno nemam neka prevelika očekivanja od stranice tipa izgleda i sl. jedino što želim je funkcionalnost a to ne mogu dobiti. Da napomenem da sam probala i Firefox i Chrome i rezultat mi je isti tj. nedostaju ti važni dijelovi u oba.
2016 01 28
Pa ova aplilacija na mobitelu je prestrasna nista se neda povecati koji vam je ovo fond slova buha fond i buha je veca od ovoga prestrasno kaj da idem lupu kupiti
2016 01 28
ima li još tko problema s rotiranjem artikala? Ovo nisu istine kako je sve munjeno.
2016 01 28
Piše li igdje broj koliko artikala imamo stavljeno u omiljene? I kod mene nema opcije klikanja na Traži (onaj znakić s povećalom postoji, ali ne radi) nego moram stisnuti enter nakon što utipkam naziv artikla... I ovo izbacivanje krivih artikala nije do krivog tagiranja, nego tražilica zbilja ne funkcionira.
2016 01 28
zna li netko gdje se nalaze novi artikli?
2016 01 28
Ovo da je redizajnirala moja kcer od 3god bolje bi napravila,u trazilicu utipkam kosulja a pokaze se sve drugo,nema pol tog na mobu,nema velicina ni opcije za djecju odjecu i sve je naopacke,na kompu je kao malo bolje al pol tog ne funkcionira,stranica je prije kolko tolko funkcionirala a ovo mi se cini kao da nas sve hoce rijesiti i da stranica skroz propadne,jako lose i totalno neznanje,ok mozda nekima funkcionira na mobu ali kolko ja znam svaka stranica mora bit prilagodjena svim uredajima a ne samo nekim,katastrofa i mislim da to namjerno rade jer vec vuku jednoteisti problem dva mj,steta i velika sramota,i nemam prastari mob vec novi htc i novi tablet ,i moje misljenje da bi trebali angazirat nekog strucnijeg a ne laika jer je ovo uzas,ko igranje u nekom vrticu i sve je to jako neozbiljno:((((
2016 01 28
cini mi se da ce stat i kupnja i prodaja. nista se nemre nac
2016 01 28
listanje slika artikala??????? onemogućeno.... na lapu sam... i učitava mi samo prvu sliku. džabe su se cure trudile staviti više slika :((
2016 01 28
A da ne pricam kad ukucam u trazilicu odredjenu stvar a izbaci mi citav cuspajz svega i svacega, osim onoga sto sam trazila :D
2016 01 28
> natko1234: > zna li netko gdje se nalaze novi artikli? Adminka je danas na ovoj tem upravo napisala da rubrike novih artikala zasada NEMA uopće.
2016 01 28
ovo se zove poslovna prilika - zar nema ni jedna krpičarka informatičku firmu ili nešto slično? kad bi sad netko napravio funkcionalnu stranicu na foru krpica (a nije da je nuklearna fizika to napravit), odmah bi krenula masovna seoba
2016 01 28
Groznooooooo,uzasno,vratite nam stare krpice😪😭😭😭😭😭
2016 01 28
Stvarno je loše,,,,stare krpice su bile premija,,ovdje niti tko kupuje niti se možeš snaći. Vratite stare krpice ]:(
2016 01 28
Zašto ja već satima ne mogu dodat ni jedan novi artikal? Popunim sva polja, kliknem uploadaj artikl i ništa se ne događa?? Ovo je užasno frustrirajuće jer na ovim novim krpicama još ni jednom nisam uspjela postavit novi artikl. Jel mi može netko reć u čem je problem?
2016 01 28
Mozda njima i je u cilju da stranica ne funkcionira..tj sve nove krpe..:) Koliko je samo klikova bilo potrebno dok nije postojala posljednja stranica..koliko puta moras kliknut u inbox da vidis jel netko poslao por....koliko puta moras kliknut dok nades nesto..jer nemas opcije..niti izbacuje sto treba... Treba kliknut na profil da vidis sve o korisnici.. Ne vidis tko pise zadnji post u kojoj temi..nego moras traziti...i tako.. Ma pustite mene..pisem gluposti...jer je stranica teski promasaj. :)
2016 01 28
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 33