Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

brdasce i danka....bravo za vas curke, spaaaas...nasla sam hebeni koš i tu olovku i ispravljala zadnji post radi vježbe, hehe A za sto sluzi polomljeno srce? Meni su svi smajlici ukošenih ociju s crnim ustima do pola glave pa mislim, brkovi valjda...ima ih i s obrvama, ma sakrila sam se ispod stolca jadna cim sam ih vidjela. Ja kada pomislim stavit smajlić, svaki izgleda kao da poručujem. Ja te mrzim i zadavit cu te. Militantni likovi, zlokobni.
2016 01 29
Dankić ljube, tvoji problemi su opaki, pa ti pola toga ne mozes, jaooo Kazem ti, belosvetska urota da nas potjeraju odavde. Ne nalazim smisleni razlog. Lovi me mild paranoja od ove stranice. Ozbiljno, nemam nista protiv topselera, a nemam nista ni za - briga me - ali oni su hebote na svakom uglu ove stranice, a ne zanimaju me. A mučim se da dodjem do nekog od vas normalnih. Tražilicu ne smijem ni gledati, ne znam ima li svrhe???
2016 01 29
Meni polomljenu srce sluzi za dvije rijeci..stare krpice </3 :,'( I ovaj sto lije potoke je prestrasan..kazem ti oriđiđi kineski smajlici!
2016 01 29
uz ove krpe nove smo trebali dobiti kao bonus neke anksiolitike i antidepresive
2016 01 29
Trazilica je goli bug...ja upisala jeans jakna....doslovno...ali doslovno..mi nije izbacilo ni jednu jeans jaknu...par nekakvih zimskih..a sve ostalo žnj artikli..
2016 01 29
odoh ja dok netko nije još i klistir spomenuo.... :)))))))))))) ljubim vas, cure moje.... i laku noćcu želim <3
2016 01 29
Puno sve vi vičete ali nizašto. I dalje ste ovdje i ostat ćete ovdje. :P
2016 01 29
Drage krpičarke, testiranjem je ustanovljeno da se artikli ne mogu promijeniti zbog ograničenja od pet tagova, dakle ako smanjite broj tagova na artiklima koje želite promijeniti, spremit će vam se. Tražilica se pošeremetila svima, i sve krpice su to prijavile, jedino što vam mogu reći o tome je citat pristigao danas - "Fix is coming." Eto. Svaki tjedan se apgrejdaju krpice i stalno dolaze nove promjene - prati/otprati temu na forumu, zadnja strana, smajlići koji po vašoj želji više nisu prozirni itd. Oni upvotovi tema na starim krpicama će biti uvedeni kad vlasnica razvije sistem nagrada koji će postojati za puno pluseva - navodno besplatne vip usluge, tako je nešto rečeno i naznačeno, ali vidjet ćemo što će smisliti s tim. Najnoviji artikli trenutno nisu uvedeni zahvaljujući ogromnom broju stvari koje ne spadaju na naše krpice, a koje ljudi pokušavaju prodati - navodno će uvesti posebnu rubriku za admine koji će to kao i do sad pregledavati i odobravati objavljivanje oglasa samo onih artikla koji su dozvoljeni. Ne znam, to se razvija tamo gore na sjeveru i dodatnih informacija za sada nemamo. Danka, probajte promijeniti browser koji koristite i javite imate li i dalje problema, slobodno se javite u inbox, a ne da se problemi love po forumu.
2016 01 29
ne plazi jezik :)...gdje si nasla tog smajlica, fale mu uši, nos i obrve. I brkovi! Moooramo šiziti, ovo je koma. Probala upisati nesto u tražilicu, bolje da nisam. Javite mi ako/kad paklena tražilica proradi, pppllllss....
2016 01 29
Ma proradit će, to je noviji problem nastao na zadnjem apgrejdu krpica.
2016 01 29
a dooobro, Admin2nd...znam da je stvar navike ali nama je ovo kao paralelni svemir. Izgubljeni u prijevodu. Kao premijer...stay calm and govern on. I to preko noći. Moramo prolupati i cviliti. Barem privremeno.....
2016 01 29
Ovo je čista katastrofa :@ Na mobitelu ne mogu ništa, ne mogu se ulogirati, jer nemam gdje, tražilica ne daje znakove života, zapravo možda uopće niti ne postoji, sve je razvučeno i veeeeeeliko, bez mogućnosti smanji/povećaj... uglavnom na mobitelu ništa nije kako bi trebalo biti :,'( Na kompu također živi užas i kaos... Uopće mi se ne da sada pobrojavati što sve ne štima... Tko je ovo radio bolje mu je da što prije promijeni posao i struku... Kako uopće možete korisnike prebaciti na nešto što je nedovršeno, neprovjereno i nefunkcionalno??? Mislim, stvarno.... ]:(
2016 01 29
Ovo je katastrofa,upisem h&m torba izacuje mi ralph lauren kosulje,papuce,nike trenirke... :@
2016 01 29
Admin2nd pišem ovdje jer je uvodničarka otvorila temu s naslovom: Nove krpice-pitanja i odgovori. ako mislite da sam promašila temu, slobodno recite. vjerujem da vam je inbox svima pretrpan upitima kojekakve vrste, a u zadnje vrijeme (po količini nepravilnosti koje su se pojavljivale na krpicama) baš i nisam primjetila da ste prisutni, tako da smatram da ću brže pronaći odgovor ovdje, nego putem inboxa. uostalom lijepo je @Chloe18 rekla: "Kako uopće možete korisnike prebaciti na nešto što je nedovršeno, neprovjereno i nefunkcionalno???"
2016 01 29
> Admin2nd: > Bok cure, plusića za teme nema jer vlasnica kemija neku šemu sa nagradnim vip uslugama i dok se ne smisli, tog gumbića neće biti. > Tražilicu probajte koristiti tako da u glavnu tražilicu napišete pojam koji hoćete i nakon što vam izbaci te artikle dodatno ih filtrirate sa ovim gumbićima ispod. Npr čizme 38, samo čizme u tražilicu i onda filter veličine. ne radi,izbacuje sve živo,samo ne ono što tražiš,....prije 5 dana je radila tražilica normalno
2016 01 29
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 33