Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Evo ja ranije jutros kad upišem recimo zara clutch sve je izbacivalo osim toga, ali evo prije nekoliko minuta sam uspjela i radi mi tražilica. Probajte sada...
2016 01 29
Admin2nd, vratite nas na staru verziju, HITNO, a onda neka vlasnica i cijela ekipa kemija, igra se informatičara i programera i smišlja isprike do sudnjeg dana, ako je potrebno!!! Ovo da nije žalosno, bilo bi preeeesmiješno :@ Mislim da ste ovdje vi zbog nas, a ne mi zbog vas pa se onda shodno tome i ponašajte... Mi nismo ničiji pokusni kunići... barem mene nitko nije pitao za dopuštenje da se na meni eksperimentira, a vjerujem niti ostatak ekipe. Ma sramota!!!
2016 01 29
Ako ništa drugo, barem nam je forum živnuo ,:) Every cloud has a silver lining <3
2016 01 29
Bitno da mi imamo novi dizajn stranice ;) (Y)
2016 01 29
Na mobitelu nemogu izabrati veličinu!!!!!
2016 01 29
Tehnička podrška javlja da je tražilica apgrejdana, pa javite ako i dalje imate problema!
2016 01 29
> Admin2nd: > Tehnička podrška javlja da je tražilica apgrejdana, pa javite ako i dalje imate problema! Savršeno radi tražilica, upisala "crvene cipele" označila veličinu 38 i cijenu do 75kn, radi! :) Ne radi kad upišem samo "crvene cipele vel 38", ali ovo važnije radi. Sve govorim za komp. Hvala svima koji to sudjeluju u rješavanju, brzi ste :)
2016 01 29
jel samo ja ne vidim grad iz kojeg je korisnica, a ni njene omiljene mi nece izlistat niti mogu vidit ijednu sliku u oglasu osim prve?
2016 01 29
> sonja90: > > Admin2nd: > > Tehnička podrška javlja da je tražilica apgrejdana, pa javite ako i dalje imate problema! > Savršeno radi tražilica, upisala "crvene cipele" označila veličinu 38 i cijenu do 75kn, radi! :) > Ne radi kad upišem samo "crvene cipele vel 38", ali ovo važnije radi. > Sve govorim za komp. Hvala svima koji to sudjeluju u rješavanju, brzi ste :) ne radi ti zbog oznake vel isto kao što h&m nije radilo zbog & koji se izgubi
2016 01 29
> cipelitza: > jel samo ja ne vidim grad iz kojeg je korisnica, a ni njene omiljene mi nece izlistat niti mogu vidit ijednu sliku u oglasu osim prve? Koja točno korisnica i svi ostali podatci, nemrem sad kopat po inboxu jer nemam snage za 65 strana poruka ovaj mjesec
2016 01 29
može li se čuti odgovor za nas koji imamo crnu traku na vrhu? bez "razgovori" i ostalo?
2016 01 29
> Admin2nd: > > cipelitza: > > jel samo ja ne vidim grad iz kojeg je korisnica, a ni njene omiljene mi nece izlistat niti mogu vidit ijednu sliku u oglasu osim prve? > Koja točno korisnica i svi ostali podatci, nemrem sad kopat po inboxu jer nemam snage za 65 strana poruka ovaj mjesec svaka korisnica. doslovno svaka. i svaki grad i svaki oglas, ne ucitava mi na pc nijednu sliku osim naslovne, prve. :D na mob ide sa slikama kako tako
2016 01 29
> ivalorena: > može li se čuti odgovor za nas koji imamo crnu traku na vrhu? bez "razgovori" i ostalo? Jel to na kompu ili na mobu i molim dakle veziju browsera sa brojem itd
2016 01 29
Pozdrav, ni meni se ne otvaraju male sličice ispod glavne. Kaj da radim? Ne rade mi ni one ikonice ispod mog artikla, da ga prevrnem, obrišem i sl. A ni u omiljene nemrem spremit niš, moram na str. korisnika pa tek onda hoće u omiljene.
2016 01 29
ivalorena: može li se čuti odgovor za nas koji imamo crnu traku na vrhu? bez "razgovori" i ostalo? Jel to na kompu ili na mobu i molim dakle veziju browsera sa brojem itd na kompu. i chrome i mozilla. s kojim brojem?
2016 01 29
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 33