Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

otvaranje poruka preko mobitela

Curke da bi ste otvorile razgovor koji Vam treba odite na svoj mail, otvorite poruku koju trebate i kliknite link gdje Vam Pise nastavi razgovor na mojekrpice.hr i ući ce te u željeni razgovor
2016 01 28
ajme koje gluposti. Ja mislim da ih je pola zaboravilo lozinku od maila pa neće ni moći odgovarati preko mobitela :(
2016 01 29
Ja sam nakon duže muke sa otvaranjem razgovora došla na ideju da pokušam tako, lozinku znam budući da mail koristim u poslovne svrhe, uvijek se može probati saznati lozinka ali ako ne ide, stvarno mi je zao.. Ja sam bila lagano na rubu živaca i mogu rec da sam odahnula kada sam ovako uspjela ući u poruke koje mi trebaju.. Ako nista drugo stavite na profil link Facebook profila pa neka Vam se zainteresirani kupci javljaju putem fejsa. No iskreno se nadam da ce se situacija uskoro riješiti jer previše je ovo posla za otvaranje poruka..
2016 01 29
Također i ja imam takav problem, hvala na savjetu Doris :) :)
2016 01 29
Nema na čemu :):)
2016 01 29
A meni ne dolaze poruke na mail ! Ne sjecam se kad je zadnja dosla :-(
2016 01 29
I ja isto preko moba jedino tako mogu otvorit poruke. A trazilicu ma mobu ne mogu nikako. Kliknem povećalo, nula bodova, kao da i nisam.
2016 01 29
Pr> DorisRobyn: > Curke da bi ste otvorile razgovor koji Vam treba odite na svoj mail, otvorite poruku koju trebate i kliknite link gdje Vam Pise nastavi razgovor na mojekrpice.hr i ući ce te u željeni razgovor
2016 01 30
Probala,ne radi,kao da nemam poruka u razgovorima!Ovo je prestrašno!
2016 01 30
Ne znam u cemu je problem,meni jedino na ovaj nacin otvara poruke
2016 01 30