Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izmjena oglasa/artikla i gledanje slika u oglasu

Znaci glupo je da pitam uopce zasto to ne funkcionira posto vidim da puno stvari ne funkcionira otkad smo svi prebaceni na novu verziju... No ovo mi je bas zasmetalo... Htjedoh promijeniti cijenu artiklima- ne mogu, htjedoh pogledati artikle drugih korisnica- ne mogu, vidim samo prvu sliku, na ostale kliknem nist se ne dogodi.. I ove smajlice tu, imam ih, al ih nemam... Pa dokad tako ejj :(
2016 01 31
Jeste li pročitali teme sa obavijestima o tome da treba prilagoditi programe koji blokiraju reklame?
2016 01 31
Ja imam iste probleme, već sam bila prije 3 dana napisala na temi za prijavu bugova i grešaka. I tada je u roku pola dana to bilo popravljeno, radilo je normalno, a onda je u petak opet zaštekalo i otad ne radi. Ja na kompu nisam apsolutno ništa mijenjala po pitanju programa za reklame, dakle mislim da nije do toga nego do nečega na stranici... Budući da je bilo popravljeno, očito se može to riješiti, no ne razumijem zašto su se onda isti problemi ponovo pojavili. Preglednik koji koristim je google chrome (zadnja verzija). Istovremeno imam otvorenu i mozillu i tamo se artikli normalno brišu, slike se mogu listati, promjene se mogu spremiti, dakle ovih spomenutih problema nema... Ali tamo se preklapaju neke funkcije na alatnoj traci (budem stavila sliku). Inače, super mi je nova verzija na mobu, radi odlično i dobro je što napokon postoji mobilna verzija. :) Samo jedno pitanje što se tiče funkcionalnosti - naime, nigdje se ne vidi da smo dobili poruku dok ne odemo na svoj profil i uđemo ručno u razgovore... Bilo bi odlično ako bi se to moglo promijeniti? :)
2016 01 31
Ptogrami koji blokaju reklame.. Lol i netko povjeruje u to
2016 01 31
Admin - jesu to oni namjerno napravili da isključimo tipa adblock kako bi nas obasipali reklamama koje im nose zaradu? Ja ću se iskreno radije maknuti s ove stranice nego to isključiti kako bi mogla normalno uređivati artikle.. nou vej housej! :s
2016 01 31