Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Proradilo!

Evo meni su krpice proradile! Dakle, sve! I praćenje tema i micanje praćenih, i tipka želim to!, poruke, omiljeni, pregledavanje slika....ma sve! osim sto mi je stranica ruzna, ali sada bar sve radi. nadam se da nisam jedina....
2016 02 01
Ali tražilica nije, moram sve pregledavati jer ne mogu niti po veličini niti po cijeni niti po tagovima . Ništa
2016 02 01
Meni isto trazilica ne radi ostalo radi
2016 02 01
Meni radi. Ne razumijem kako sad nekima radi a ne svima,sto pisete?
2016 02 01
sonja90 molim Vas objasnite mi recite tražite košulju, tuniku i hoćete kliknuti vel M da li Vam to radi jer meni ne reagira to ništa ili kod naušnica upišem tag swarovski ništa
2016 02 01
A jesam tutlek :") skužila sam kliknem košulje pa onda veličinu, pa onda tuniku jeeeee x-)
2016 02 01
Bravo i drago mi je zbog svih vas kojima sve radi i štima . Meni i dalje na kompu ne rade poruke a preko mobitela uopće se ne mogu prijaviti.....tak da sam i dalje ljuta ... I baš me zanima koji će to doći dan da sve urlamo kak svima sve štima....al bojim se , da u desetogodišnjem planu do toga neće doći . ]:(
2016 02 01
brdo ne nerviraj se zbog kokoše....
2016 02 01
Ma Winxica i ja sam ljuta daleko od toga da sam zadovoljna sa novom verzijom, jučer sam cijelo popodne pokušavala neke stvari naći ali teško i došlo mi je da ih nikad više ne vidim.
2016 02 01
Slažem se,Brdašce. Jedino što mi se blokiranje čini preokrutno.....ali svakako bi takve artikle trebalo brisati. Problem je što je takvih bar 80% pa je to ogroman posao.
2016 02 01
Adminka je napisala ako koristimo trazilicu na nacin da upisujemo sve, pisemo "roza kosulja 38" a ne "roza kosulja vel 38", bez vel ili velicina dakle. Evo pokusala sam i upisati samo crvena kosulja i u izborniku birala velicinu 36, zbog krivih tagova od 5 stranica ubacile su se i nekih 4-5 komada koji ne zadovoljavaju trazenu boju i velicinu ili cak artikl, al to je vidljivo do tagova jer sam sve te nepripadajuce artikle otvarala. Mozda kod vas jest problem, ali mozda je to problem..sad moramo znati eto tu caku da tako kazem
2016 02 01
Ivana :) ...da je ona jedina..nebi se nervirala... Krenila sam prvi put na novoj str nesto traziti...i na drugu stvar koju sam kliknula...bilo je ovo.. Odustala sam odmah... Da se radi ovih stvari pocne blokirati...vidile bi kako paze sto pisu...
2016 02 01
Osobno nisam ni za povratak na staru verziju jer meni nije sve radilo ni tamo. Tamo nisam mogla slati slike u poruci, na nekim artiklima nisam imala polje velicine, nije mi se svidjalo mogucnost bezbroj tagova... A sad oglase ovisno o sreci ili guzvi na str.stavljam ili ne.. Ja sam za "popravak" ove verzije, prvo tehn problemi da sve radi svima, pa onda sminkanje i npr to kad se tko login jer smatram nebitnim. Odgovorim kad se ukljucim i bok.
2016 02 01
Jack..da..zvuci okrutno...ali sto vise uciniti...brisanje artikla nece nista pomoci...kao ni molbe adminke da se pripazi.. Koji je nacin barem za umanjiti lazno tagiranja? Ja ga ne vidim.... Zar je problem u tagovima napisati...traperice, skinny, jeans, moderno, plave...i sl...a ona opalila adidas, mango, zara...i sto vec ne...
2016 02 01
Slažem sa Brdosuza da se blokiraju kao opomena , cure bi počele paziti kako pišu tagove i krpice bi se dovele u red.
2016 02 01
1 2 3 4