Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Proradilo!

Brdo imaš pravo nije toliko stranica u bedu,nego koje tagiraju sve i svašta i onda sve postaje još 100 puta gore ,i nema tu ,ostvorim opet zaru nađem svega ,ma dajte više ,dosadile ste ]:(
2016 02 01
Sonja posljednji login je jako bitan po pitanju prevara... Jer smo same osudene boriti se i vratiti svoje natrag.. :)
2016 02 01
Bok, nova sam, tu sam tek 3 dana i ne znam kako je prije stranica izgledala i funkcionirala, meni je sasvim ok i preko laptopa i preko mobitela. I ja sam stavljala krive tagove ispočetka, ali kad sam skuzila u cemu je poanta-ispravila sam greske. Nisam ziher da cu ikada ista uspjeti prodati na "Krpicama", buduci da se prate feedbackovi, vlada veliko nepovjerenje prema novim i neprovjerenim clanovima i to je zacarani krug. Citam teme, i stare i nove...pa tu ima hrpa prevaranata, crnih lista, a o fejk robi da ne pricam. Ako nista drugo, bar se dobro zabavljam citajuci "bisere". Prodaju se kineske torbe i cipele pod originale. Kak moze Valentino torba kostati 200kn? Marama tog branda dodje min.1500kn!!! :/ A o "dijamantnim" narukvicama i ogrlicama pored kojih u rubrici materijal pise "platina" ili "zlato" da i ne govorim. Mozda bi bilo dobro da se prilikom registracije daju osobni podaci, ime, prezime, adresa i broj telefona. Sorry na poduzem komentaru. Lijepi pozdrav i uspjesno poslovanje svima! :)
2016 02 01
fedora,masu puta se bilo govorilo o tome ,i nema veze s podacima jer se i na njušku tipkaju bzvz oib,već ćeš se naviknuti,i možda za početak probaj kupiti nešto ,pa će se kupci naučiti pomalo na tebe...sretno :)
2016 02 01
> fedora: > Bok, nova sam, tu sam tek 3 dana i ne znam kako je prije stranica izgledala i funkcionirala, meni je sasvim ok i preko laptopa i preko mobitela. I ja sam stavljala krive tagove ispočetka, ali kad sam skuzila u cemu je poanta-ispravila sam greske. Nisam ziher da cu ikada ista uspjeti prodati na "Krpicama", buduci da se prate feedbackovi, vlada veliko nepovjerenje prema novim i neprovjerenim clanovima i to je zacarani krug. Citam teme, i stare i nove...pa tu ima hrpa prevaranata, crnih lista, a o fejk robi da ne pricam. Ako nista drugo, bar se dobro zabavljam citajuci "bisere". Prodaju se kineske torbe i cipele pod originale. Kak moze Valentino torba kostati 200kn? Marama tog branda dodje min.1500kn!!! :/ A o "dijamantnim" narukvicama i ogrlicama pored kojih u rubrici materijal pise "platina" ili "zlato" da i ne govorim. Mozda bi bilo dobro da se prilikom registracije daju osobni podaci, ime, prezime, adresa i broj telefona. Sorry na poduzem komentaru. Lijepi pozdrav i uspjesno poslovanje svima! :) Dobrodošli, krenut će prodaja,polako :) Uvijek možete prvo nešto kupiti ili prodati da prvi šaljete naravno osobi sa više pozitivnih.
2016 02 01
Meni na kompu sve radi od početka, ali na mobu apsolutni ništa. ]:(
2016 02 01
Brdo, meni je to ok,još jedan razlog za malo novca sačuvati neko vrijeme dok ne proradi :)
2016 02 01
ajde,ajde pomalo će sve kao na fb netko je rekao ,sve je stvar navike na kraju....samo da svi ne tagiraju sve i svašta ,na kraju iako su 5 taga ,opet taga se svašta..
2016 02 01
Hvala na savjetima! :)
2016 02 01
Meni npr neće da učita više od 2 slike.Dešava li se još ikome? Sve ostalo super! :-)
2016 02 01
> Mystery: > Meni npr neće da učita više od 2 slike.Dešava li se još ikome? > Sve ostalo super! :-) Da, samo nekad.Ja mislim da je do pretrpanosti stranice.Ujutro oko 6-7h mogu sve, odlučih rano ustajati :)
2016 02 01
hahaha toliko još nisan makla,draže mi je spavat ;)
2016 02 01
Hahahaha baš to :') Al što je tu je, ja sam prihvatila kako je, što sad ..ne stavim oglas ne stavim,što ću ja, viša sila..
2016 02 01
Meni ne radi trazilica
2016 02 01
...štogod učinili za krivo tagiranje,složit ću se....samo da se već jednom tu uvede reda...jer i krivo tagiranje je jedan od uzroka slabe prodaje. :/
2016 02 01