Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Proradilo!

ja nemogu promijeniti opis,cijenu artikla,nece promjene da mi spremi i tako od kad je redizajn stranice. ;(
2016 02 01
i ja također nemogu promjeniti opis, cijenu itd...nije mi jasno zašto samo po neki imaju poteškoća, pa zar nije ista verzija za sve :P Baš mi se nesviđa ova promjena :@
2016 02 01
Ja bi predložila odobravanje oglasa prije nego se objave, tako se ni ne bi pojavljivali ti lažni, s neta i oni koje ne spadaju pod moje krpice. Možda je veći posao no mogu uvesti i nešto tipa "budi admin! npr. ako 20 korisnika odobri taj artikl, da je odobren i ne mora admin to odrađivat. A i same korisnice bi mogle prvo "pomesti ispred svog praga" pa gledat tuđi i očekivat da neko "viši" čisti za njima. Btw. jel ja to više ne vidim PRIJAVI tipku?
2016 02 01
meni opcija omiljeno dosta dugo nije radilo, ali sada je sve na svome :D
2016 02 01
meni opcija omiljeno dosta dugo nije radilo, ali sada je sve na svome :D
2016 02 01
> Marissa28: > Ja bi predložila odobravanje oglasa prije nego se objave, tako se ni ne bi pojavljivali ti lažni, s neta i oni koje ne spadaju pod moje krpice. > Možda je veći posao no mogu uvesti i nešto tipa "budi admin! npr. ako 20 korisnika odobri taj artikl, da je odobren i ne mora admin to odrađivat. A i same korisnice bi mogle prvo "pomesti ispred svog praga" pa gledat tuđi i očekivat da neko "viši" čisti za njima. > Btw. jel ja to više ne vidim PRIJAVI tipku? Svidja mi se ideja al mislim da nitko nebi to radio za dzabe.
2016 02 01
Meni je također proradilo, sad će mi novčanik "proplakati"! :,'(
2016 02 01
hahahahaha, minimini :') :') :')
2016 02 01
Ček. .Kako vi možete po veličinama pregledati ja nemam tu opciju..samo onaj znak za traženje. .?
2016 02 01
Meni stoji obavijest da imam 2 neprocitane poruke, ( nema ih) prelistala sam ih sve jer sam pomislila da sam neku preskočila.. Poruka nema, a obavijest i dalje stoji.. WTF ? :/
2016 02 01
Ja ni nemam tu obavijest. .nista ne piše. ? Valjda zato što sam prek moba... :-( A ne da mi se palit laptop pa onda s tražit signal jer imam usb. .ne wifi. .
2016 02 01
Uljeshura...da ih je 100 istinitih....super...nije stvar u broju tagova...nego u onom sto ti tagovi predstavljaju ili pak ne.. :) Sada je ograniceno na 5 tagova...pa da su svih pet lazni...i materijal niđe veze...mislim stvarno..
2016 02 01
Any...pogledaj u rubrici obrisani...ako tamo ima neka neprocitana..to ti je to.. :)
2016 02 01
brdo, slažem se da se stvarno treba pooštriti kazne za krive tagove (među ostalim).. jednom svakoga upozoriti i obavijestiti o posljedicama, a onda kazna! ako treba i blok, jer ovo nema smisla.. drugi ispaštaju zbog njihovih gluposti, a nikom ništa
2016 02 01
Meni steka na mobu. Zelim staviti novi artikl, cak mi i sliku upload-a i onda na kraju objavi oglas klikam 100 puta i nece. :(
2016 02 01