Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Proradilo!

> MiniMini: > Meni je također proradilo, sad će mi novčanik "proplakati"! :,'( :-)) i meni, bolje da nisam puno proučavala.
2016 02 01
E pa ja zaista 2 mjeseca tulim da ograničenje na 5 tagova nije i neće nikada biti rješenje problema s tražilicom jer je lažno tagiranje posve moguće i izvedivo i s tih 5 tagova. Onaj tko ima i 25 tagova koji objektivno opisuju arikl ne ugrožava i ne remeti rad tražilice, a onaj s 5 LAŽNIH tagova ometa i to mu je omogućeno. Bravo za stranicu. Dakle, radi se o sadržaju tagova, ne o kolicini. I ja bih uvela odobravanje oglasa prije objave kako postoji na njuškalu ili sankcioniranje lažnotagirajućih korisnika - npr. blokada od mjesec dana jer nazalost ne računam na zdrav razum i kolegijalnost korisnika ove stranice; ne može se na to pledirati; ljudi reagiraju na kazne, ne na upozorenje i zamolbu :(
2016 02 01
Dali mozr pomoc Kako da odgovorim na poruku da da nastavim niz razgovora, stisnem na poruku i ode mi na profil osobe te a nece uci u razovor. I to na ovim novim krpicama????? Helpppp
2016 02 01
patrisa,ne smiješ kliknuti na ime korisnika nego baš na napisani tekst....
2016 02 01
S obzirom da se vec nemali broj puta upozoravalo I molilo da se ne stavljaju krivi tagovi ,ne preostaje nista drugo nego blokirati doticne .Pa boze moj ako nije zara,mango,bershka isl.ne znaci da roba ne valja dapace.
2016 02 01
> AnnyRose: > Meni stoji obavijest da imam 2 neprocitane poruke, ( nema ih) prelistala sam ih sve jer sam pomislila da sam neku preskočila.. Poruka nema, a obavijest i dalje stoji.. WTF ? :/ Identična stvar i kod mene, također se radi o dvije "zamrznute" poruke...:) :) Cool, hihihi. Not. :p Al ne dao bog većeg zla. Preživjet ćemo i tu iritantnost. ,:)
2016 02 01
Nakon mjesec dana!Samo od sebe(doduše poslala sam upit adminu i samo proradilo!Suuuuper
2016 02 02
SVE MI RADI KOOOOONAČNO!!!! x-) :D :)
2016 02 02
jel jos kome ne zeli uploudati nove artikle?
2016 02 03
skužila sam zašto neće dodati novi artikl ni kad sve ispunim.. slike artkla se još učitavaju iako se vide, na slici su crtice kao znak učitavanja...a to zna potrajatiiii...
2016 02 03
da... skuzila :P evo uspjelo sad napokon ali da, stvarno su ove nove krpice KOMA, neznam zasto ne vrate stare, vidim da se SVI žale
2016 02 03
> nelavz: > jel jos kome ne zeli uploudati nove artikle? ne da neće učitavati nego mi uopće neće otvoriti .....koma.
2016 02 03
sad sam već i ja ljuta.. neće mi dodati novi artikl.. slike su se učitale, ali pokazuje mi kao da nisam označila prodaj/zamijeni.. a jesam.. i ni makac!
2016 02 03
1 2 3 4