Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

Cisto me zanima, jer vidim da nemam vise posljednje stranice.. Tocnije...primjetila sam to na temi biseri. Jel vama isto?
2016 02 05
Isto tak, na biserima nema, na svim drugim temama ima.
2016 02 05
tamo nema
2016 02 05
Hvala LeSock :) Posumnjala sam da je mozda problem u mom pregledniku...ocito nije...nego je do stranice.
2016 02 05
a gdje je tema Carinska kontrola u mojoj kući? ja je više ne mogu naći :S
2016 02 05
obrisala ju je očito željkica :')
2016 02 05
oh, malo je prebrzo tu raspravu pokrenula... :)
2016 02 05
Ovdje ocito svaka tema u kojoj nastane konstruktivna...i korisna rasprava nestane... Dunja..nakon sto su krenuli linkovi njenih fejk artikala..i price o prevozenju istih preko granice...nestade tema... No nebitno...bila je tema korisna za sve koje rade istu stvar...
2016 02 05
mislim da je željka tek na temi shvatila zašto su joj došli kući. upravo to što kažeš,tema je bila vrlo poučna i korisna za jedan dio korisnica koje to rade.
2016 02 05
pa bila je danas još jedna tema i taman si skuvan kavu a kad ono nestade :(
2016 02 05
Bila je korisna za sve nas koji to ne radimo, takodjer. Cisto da pobijemo njene nebuloze iz uvod.slova i istaknemo tvrdnju da je prodaja vlastitih stvari iz ormara posve zakonita. A da je ona fasovala zbog sverca iz bosne. Pardon, da zvuci bolje hoch, inozemstva. Mnda. Nego tetke, da vi znate kak ja iam doooobrrreee nove gleznjerice. Ono. Ajme. Ajme drugovi!
2016 02 05
> dunja88: > mislim da je željka tek na temi shvatila zašto su joj došli kući. > upravo to što kažeš,tema je bila vrlo poučna i korisna za jedan dio korisnica koje to rade. Os iskreno? Ona je na temi samo vjezbala pricu koju ce prodavat institucijama jos neko vrijeme. Zna ona jako dobro sve.
2016 02 05
> kukyst: > pa bila je danas još jedna tema i taman si skuvan kavu a kad ono nestade :( Svaka tema u kojoj mozes raspravljati..nesto poucno i procitati...nestane... Ostaju one sa jednim ili eventualno 2 posta...koje zatrpavaju stranicu... Zapravo je super imati teme na kojima mozemo raspravljati...pa to i je svrha foruma... Ali ne cim netko izrazi oprecno misljenje..niđe teme..
2016 02 05
Kako ono bijase na danasnjoj temi ... forum je za lecmejklavnatvor a ne za upozoravanje na sumnjive profile i dokazane lopovske rabote .. il nedajboze kakav konkretan, konstruktivan savjet oko tehnikalija vezanih uz kupi prodaj zamijeni. Ne. Ovdje se traze nove beefefice. zeljkina tema je primjer kak tek to fercera u stvarnom svijet. U tri krasne kate. ))))
2016 02 05
> cipelitza: > Nego tetke, da vi znate kak ja iam doooobrrreee nove gleznjerice. Ono. Ajme. Ajme drugovi! Auuuu cipe..da ti znas kako sam ja sada lubomorna...nikada ti ovaj post u svijet nebi uputila..x-) Ja taman sebi jedne narucila.. ;) Uzivaj u njima...i pod hitno ih prosetaj! :)
2016 02 05
1 2 3 4 5 ... 7