Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

a baš :/ nego već neko vrime pokušavan dešifrirat tj metnen očale pa ih udaljin pa jopet i nikako skužnit šta je na sliji od ciplitzete jbg čorava san očiju mi mojih
2016 02 05
> kukyst: > a baš :/ > nego već neko vrime pokušavan dešifrirat tj metnen očale pa ih udaljin pa jopet i nikako skužnit šta je na sliji od ciplitzete > jbg čorava san očiju mi mojih Haha..jes me nasmijala! :D Maji sivi zeko peko...ili nije tako maji.. x-)
2016 02 05
Zekoslav. Bez mrkve. Tzv cenzurirani zekan. ))))))) Ajme meni brdastze..a kad mi haljine stignu. Leleeeeeee drugovi strave u zagreba i cipelitza na aparatima )))))
2016 02 05
I ja vidim zeca, a nemam pojma o kakvoj carinskoj kontroli je rijec :,'(
2016 02 05
Ok. Tv prilog. Mlada mama. U pozadini noinarka izvali kad postanete mama sve drugo padne u dr plan. Pise u cosku ekrana sluzbenica na sudu. Okeeeej. Rad s ljudima kako god da okrenes... spremaju joj neki mejkover. Pocupace joj brkove frezom otkrit potkoljenice oprat kosu nedobog i ofarbat..to rukama a ostatak tijela smrkom na 10 bara.....pa di to ima ljudi moji )))) "Zenu koja je od dnev.obveza zanemarila sebe pretvorilj smo u urbanu mladu zenu." Oprali joj glavu i zveknuli tri ipo pramena. I obukli ju u haljinu. )))))) Vau. Da ne velim kokodak. Jel mene neko zahebava ))))))
2016 02 05
aha a i činila mi se neka maja bundica ;) (meni ova maja bila isto grije prstiće) a češ cipelitza bit na aparatina zbog peglanja zelene ili ?
2016 02 05
> cipelitza: > Zekoslav. Bez mrkve. Tzv cenzurirani zekan. ))))))) > Ajme meni brdastze..a kad mi haljine stignu. Leleeeeeee drugovi strave u zagreba i cipelitza na aparatima ))))) :D Opasne postove upucujes znas...vec me hvata manija kad citam ovo... ,:) Ima da cipe obara judi moji...znas ono kad si sam sebi extra...aj lov det filing... 8-)
2016 02 05
> kukyst: > aha a i činila mi se neka maja bundica ;) (meni ova maja bila isto grije prstiće) > a češ cipelitza bit na aparatina zbog peglanja zelene ili ? Jok sine. Samo đoni gotovina i peglanje krpica ♡ Ulov nije mogo bit bolji! Neam ja zivaca za odanje po ducanima. Manijakalno guzvanje i opca histerija od blagdana mi ogadili i hodanje po cesti ...jos se oporavljam od silaska s broda ludaka ))))))
2016 02 05
> cipelitza: > Ok. Tv prilog. Mlada mama. U pozadini noinarka izvali kad postanete mama sve drugo padne u dr plan. Pise u cosku ekrana sluzbenica na sudu. Okeeeej. Rad s ljudima kako god da okrenes... spremaju joj neki mejkover. Pocupace joj brkove frezom otkrit potkoljenice oprat kosu nedobog i ofarbat..to rukama a ostatak tijela smrkom na 10 bara.....pa di to ima ljudi moji )))) > "Zenu koja je od dnev.obveza zanemarila sebe pretvorilj smo u urbanu mladu zenu." > Oprali joj glavu i zveknuli tri ipo pramena. I obukli ju u haljinu. )))))) > Vau. Da ne velim kokodak. > Jel mene neko zahebava )))))) Hahahahahahaha :') ..suze dosle :')
2016 02 05
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Zekoslav. Bez mrkve. Tzv cenzurirani zekan. ))))))) > > Ajme meni brdastze..a kad mi haljine stignu. Leleeeeeee drugovi strave u zagreba i cipelitza na aparatima ))))) > :D > Opasne postove upucujes znas...vec me hvata manija kad citam ovo... ,:) > Ima da cipe obara judi moji...znas ono kad si sam sebi extra...aj lov det filing... 8-) Ma ono kad bez da se uopce trudis naletis na haljinu koju lajcis godinama i cipelitze koje lajcis jos dulje. Osjecaj blagostanja doslovno ♡ : duboki uzdah potpune sreche :
2016 02 05
LeSock...temu otvorila nasa krpicarka... Imas link kako je izgledao uvodni post...u cipinom postu na ovoj temi... Ugl. tema je bila odlicna...poucna... Ali kreatorica je obrisala..
2016 02 05
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Ok. Tv prilog. Mlada mama. U pozadini noinarka izvali kad postanete mama sve drugo padne u dr plan. Pise u cosku ekrana sluzbenica na sudu. Okeeeej. Rad s ljudima kako god da okrenes... spremaju joj neki mejkover. Pocupace joj brkove frezom otkrit potkoljenice oprat kosu nedobog i ofarbat..to rukama a ostatak tijela smrkom na 10 bara.....pa di to ima ljudi moji )))) > > "Zenu koja je od dnev.obveza zanemarila sebe pretvorilj smo u urbanu mladu zenu." > > Oprali joj glavu i zveknuli tri ipo pramena. I obukli ju u haljinu. )))))) > > Vau. Da ne velim kokodak. > > Jel mene neko zahebava )))))) > Hahahahahahaha > :') ..suze dosle :') Brijem da su i njoj suze dosle kad ju je muz ladno iskomentiro da vise nije zenstvena. Stari drugi put nadji nizu od sebe i laksu. Bogati. I ne radi decu vidis da je to usko povezano s higijenom. Pa da zemes lopatu i roknes sam sebe neznas kae gore. Bit on il bit ona. U toj vezi.
2016 02 05
> dunja88: > a gdje je tema Carinska kontrola u mojoj kući? ja je više ne mogu naći :S tema je obrisana.
2016 02 05
> cipelitza: > > Brdosuza: > > > cipelitza: > > > Zekoslav. Bez mrkve. Tzv cenzurirani zekan. ))))))) > > > Ajme meni brdastze..a kad mi haljine stignu. Leleeeeeee drugovi strave u zagreba i cipelitza na aparatima ))))) > > :D > > Opasne postove upucujes znas...vec me hvata manija kad citam ovo... ,:) > > Ima da cipe obara judi moji...znas ono kad si sam sebi extra...aj lov det filing... 8-) > Ma ono kad bez da se uopce trudis naletis na haljinu koju lajcis godinama i cipelitze koje lajcis jos dulje. Osjecaj blagostanja doslovno ♡ : duboki uzdah potpune sreche : E...ne pamtim kad mi se to posljednji put dogodilo...mozda prije 2 god... Uzivaj do egsa...u potpunosti razumijem! o:)
2016 02 05
> LeSock: > I ja vidim zeca, a nemam pojma o kakvoj carinskoj kontroli je rijec :,'( Korisnica top clanica krpendara otvorila temu da joj je upravo carinska inspekcija cu hauze jer prodaje nosenu robu 4ero ukucana. Ne radi cinjenice da sverca enormne kolicine fejkova ko sumanuta.. from boznija .. 5 godina na krpama a na dr sajtovima i dulje. Bilo je takih bisera na temi da je tema sama po sebi biser. Pricala je da ce na uputu carinika otvorit obrt na 3 mjeseca da more dilat to kaj ima..kao tad nece bit "kažnjeno gonjena". Cure se podsjetile jos nekih njenih bisera..da su ciene na krpama "gastronomske" )))))
2016 02 05
1 2 3 4 5 6 ... 7