Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

a kako je završila tema žena ženi (ne)prijatelj? uspila pročitat prvu stranu i paf nestade :o
2016 02 05
> kukyst: > a kako je završila tema žena ženi (ne)prijatelj? uspila pročitat prvu stranu i paf nestade :o Nista...cura sta je otvorila temu..napisala da joj cilj nije bila rasprava..i da ce obrisati...dok su je druge molile da ne brise temu..jer bit foruma i je raspravljanje..iznosenje vlastitih misljenja...koja su naravno razlicita....jer svi smo mi jedinke za sebe.. Ipak je obrisala..
2016 02 05
> maJa2015: > neću komentirati jer mi nije struka i zato ne smijem komentirati . Kaj je i do struke došlo? x-) Znam samo da smo došli da prvo pogledamo svoje profile, a onda druge. Ja pogledala svoj, ni mi loš ovako, pa sam si dala za pravo prokomentirat :D Ali naslov teme "žena je ženi neprijatelj" i onda "nije mi cilj rasprava". A nego šta? Da pričamo o filadendronima?
2016 02 05
> SaraKedavra: > > maJa2015: > > neću komentirati jer mi nije struka i zato ne smijem komentirati . > Kaj je i do struke došlo? x-) Znam samo da smo došli da prvo pogledamo svoje profile, a onda druge. Ja pogledala svoj, ni mi loš ovako, pa sam si dala za pravo prokomentirat :D > Ali naslov teme "žena je ženi neprijatelj" i onda "nije mi cilj rasprava". A nego šta? Da pričamo o filadendronima? pročitaj temu ,stavla sam link.i da ako nemaš tu struku nemaš pravo komentirati.to pravo imaju samo oni koji su te struke.jer svi ostali nemamo pojma.
2016 02 05
> kukyst: > a kako je završila tema žena ženi (ne)prijatelj? uspila pročitat prvu stranu i paf nestade :o Bilo je i jednoroga, kuky! Na toj temi elicael stavila linak na shlapitze s jednorozima one ko jastucic pufaste..koje svijetle u mraku )))) Ma brale ne valja kad je ozbiljno ne valja kad nije.
2016 02 05
ups! holi krap od sad pa nadalje mene mozete pitat kako van jetra, bubrezi za muda i sl 8-)
2016 02 05
A da podforume podijelimo po strukama? Pa ono, pri izradi profila odabereš šta si po struci, pa moš pisati samo u podforume gdje su "tebi slični", a ostale samo čitat.
2016 02 05
*prevede ne mogu edit.post ]:(
2016 02 05
> Brdosuza: > > kukyst: > > a kako je završila tema žena ženi (ne)prijatelj? uspila pročitat prvu stranu i paf nestade :o > Nista...cura sta je otvorila temu..napisala da joj cilj nije bila rasprava..i da ce obrisati...dok su je druge molile da ne brise temu..jer bit foruma i je raspravljanje..iznosenje vlastitih misljenja...koja su naravno razlicita....jer svi smo mi jedinke za sebe.. > Ipak je obrisala.. Ono kad otvoris temu kuku lele podnaslova zakaj kent vi ol ador ićadr. U kontekstu "carina" teme i "otkrivanja lopova" tema. kao tu je vrelo negativki ljubomorki i poklopaca. Al ti si pozitivna i pozivas tim etiketama druge na pozitivu. Greska brale u tvornickim postavkama
2016 02 05
Dobro, kaje svima? :O Nit je južina, nit je pun mjesec. kakva je biometeorološka prognoza? Jel ima ovdje neki meteorolog? Ili neka baba da zapali kadulju i tamjan i pročisti malo čakre i sinuse po krpama.
2016 02 05
> SaraKedavra: > Dobro, kaje svima? :O Nit je južina, nit je pun mjesec. kakva je biometeorološka prognoza? Jel ima ovdje neki meteorolog? Ili neka baba da zapali kadulju i tamjan i pročisti malo čakre i sinuse po krpama. ja samo znam ako nije moja struka ne smijem pisati u temu.isto tako postavlja se pitanje jesam li zaposlena. mada ne vidim kakve to veze ima sa krpama. samo kaj ako ja imam više "struka",ono kad ljudi imaju više zanimanja upisanih u radnu knjižicu.ne znam računa li se to..moram pitati na onoj temi...
2016 02 05
> cipelitza: > Bilo je i jednoroga, kuky! Na toj temi elicael stavila linak na shlapitze s jednorozima one ko jastucic pufaste..koje svijetle u mraku )))) > Ma brale ne valja kad je ozbiljno ne valja kad nije. Ko bi ugodio krpicarkama...taj se nije rodio! ,:)
2016 02 05
Ostavih obol na temi. mogu i na engleskom. Da me volonteri i pro bono sljakeri razumiju. Mogu i na vrancuskom. I talijanskom. Losem latinskom. I pidgeon nemackom. Aha.
2016 02 05
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Bilo je i jednoroga, kuky! Na toj temi elicael stavila linak na shlapitze s jednorozima one ko jastucic pufaste..koje svijetle u mraku )))) > > Ma brale ne valja kad je ozbiljno ne valja kad nije. > Ko bi ugodio krpicarkama...taj se nije rodio! ,:) hahha,nemoguća misija... btw znam kako nije moja struka,no ne mogu si pomoći,ako sam "fulala" pravopisni izričaj nemojte zamjeriti *ebiga nije to moja struka.
2016 02 05
Samo bisercici
2016 02 05
1 2 3 4 5 6 7