Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

To tie manjak volontiranja u krvi.
2016 02 05
Kukyst ovo je bio za hr...treba izraditi specijalnu za krpe...ovdje je ocito uvijek obrnuto! 8-) Cipe...greska u tvornickim postavkama! :') Sara ....jel ima baba da zapali kudilju i tamjan! :')
2016 02 05
Deda spalio djenku. Ostali samo dugmichi. Alaj ga je opravio svaka mu cast!
2016 02 05
> cipelitza: > Ostavih obol na temi. mogu i na engleskom. Da me volonteri i pro bono sljakeri razumiju. Mogu i na vrancuskom. I talijanskom. Losem latinskom. I pidgeon nemackom. Aha. mada nije moja struka mogu i ja na engleskom i na lošem talijanskom,samo ne znam smijem li jer *ebiga nije moja struka...
2016 02 05
> maJa2015: > > cipelitza: > > Ostavih obol na temi. mogu i na engleskom. Da me volonteri i pro bono sljakeri razumiju. Mogu i na vrancuskom. I talijanskom. Losem latinskom. I pidgeon nemackom. Aha. > mada nije moja struka mogu i ja na engleskom i na lošem talijanskom,samo ne znam smijem li jer *ebiga nije moja struka... Mogu i na srpskom i na bosanskom. Makedonski mi kata strofa. Steta ((
2016 02 05
Gadno ovo kad nisi u struci...a dajes savjet.
2016 02 05
> Brdosuza: > Gadno ovo kad nisi u struci...a dajes savjet. koma je to slažem se,mada meni osobno piše 7 "zanimanja" nazovimo u radnoj knjižici. možda da skeniram,pa me shvate "ozbiljno"... ebiga ne znam ni sama...
2016 02 05
Nadam se da tie bar malo neugodno. Majo.
2016 02 05
> cipelitza: > Nadam se da tie bar malo neugodno. Majo. ma je i to jako,ebiga kad pišem tamo di mi nije struka..ono...kaj mogu ...
2016 02 05
Normalno....stavi sliku na profil...tako da mozemo znati koje teme smijes komentirati....mislim iz struke...
2016 02 05
> maJa2015: > > cipelitza: > > Nadam se da tie bar malo neugodno. Majo. > ma je i to jako,ebiga kad pišem tamo di mi nije struka..ono...kaj mogu ... Volontirati? )))
2016 02 05
> cipelitza: > > maJa2015: > > > cipelitza: > > > Nadam se da tie bar malo neugodno. Majo. > > ma je i to jako,ebiga kad pišem tamo di mi nije struka..ono...kaj mogu ... > Volontirati? ))) a *ebiga tko mi kriv kad pišem na krpama. no,možda su to neka nova "pravila",srećom pa se ne zamaram previše sa onime kaj mi tko odgovori,di bi došla s time :P.... bitno da mi "imamo stručnjake" na krpma za sve,a kakva je korist od njih to je drugi par opanka.no o tom potom...(nisam te struke pa molim sve da zanemare moj izričaj *ebiga mi karlovčani imamo "poesban" dijalekt tipa "kadi si i sl",ne zamjerati ,hvala)
2016 02 05
*poseban,ne mogu edit.post... :P
2016 02 05
Icuce cwatky meni je upuceno cijelo pismo. Sram me priznati da sam procitala samo frtalj prvog reda. Frtalj je kvarat. Cetvrtina. Jelte.
2016 02 05
Bitno da je zena pomogla otvaracici teme sa svojim strukovnim znanjem...
2016 02 05
1 2 3 4 5 6 7