Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

> cipelitza: > Icuce cwatky meni je upuceno cijelo pismo. Sram me priznati da sam procitala samo frtalj prvog reda. Frtalj je kvarat. Cetvrtina. Jelte. ne znam nije moja struka pa mi nije dozvoljeno dati konkretan odgovor,inače drage volje. :P dobijem često pitanja u inbox koja btw nisu vezana uz moju struku i ako smatram kako znam odgovor dam,samo ne znam smijem li,ebiga neki novi klinci... :P
2016 02 05
Jeste vi znale da se more imat karijera na krpama )))
2016 02 05
Uh jel ovo sad znaci da ne mogu padat sa marsa i uletit ka bepina u temu ako neman strucnu kvalifikaciju ? :,'(
2016 02 05
> Brdosuza: > Bitno da je zena pomogla otvaracici teme sa svojim strukovnim znanjem... apsoluutno se slažem, jer sve ostale nemaju pojma mada većina uči engleski od 4 godine života..#živiokartunnetvorktntiostalo...
2016 02 05
mora da ste i ljubomorne na nju sto zna bolje ingliš od vas,ipak zena je puna znanja i u struci je...pipol mast trast hr :P
2016 02 05
> kukyst: > Uh jel ovo sad znaci da ne mogu padat sa marsa i uletit ka bepina u temu ako neman strucnu kvalifikaciju ? :,'( ako nemaš stručnu kvalifikaciju nemaš kaj komentirat jer ne znaš,tj.nemaš pojma,na stranu to kaj možda stvarno znaš,no ukoliko nemaš završen fakultet nemaš kaj se raspravljati... :P
2016 02 05
Ljubomora vas izjeda. Umjesto da ste zeni ponudile bar espumisan da se ne razleti od napuvanosti. Zvijeri ste. Zvijeri.
2016 02 05
> flapperLust: > mora da ste i ljubomorne na nju sto zna bolje ingliš od vas,ipak zena je puna znanja i u struci je...pipol mast trast hr :P apsolutno se slažem,ko kaj bi ingrid rekla #piplmasttratas i točka.
2016 02 05
i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P
2016 02 06
> flapperLust: > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha...
2016 02 06
> maJa2015: > > flapperLust: > > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P > e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha... hahaha moj dođe sa cijelom ekipom sa saha i razbije tvog ahaha
2016 02 06
> flapperLust: > > maJa2015: > > > flapperLust: > > > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P > > e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha... > hahaha moj dođe sa cijelom ekipom sa saha i razbije tvog ahaha e paaaa i moj bu našao ekipu i razbit će tvog ...sa ekipom ahaaaa i to a duplom ekipom ahaaa :P
2016 02 06
laku noć ženske ajm going tu slip ... gud najt tu ju tu :")
2016 02 06
> maJa2015: > > flapperLust: > > > maJa2015: > > > > flapperLust: > > > > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P > > > e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha... > > hahaha moj dođe sa cijelom ekipom sa saha i razbije tvog ahaha > e paaaa i moj bu našao ekipu i razbit će tvog ...sa ekipom ahaaaa i to a duplom ekipom ahaaa :P eeee moj zna bolje ingliš od tvog i oblači se u zari ,samo da znaš
2016 02 06
> cipelitza: > Jeste vi znale da se more imat karijera na krpama ))) x-) x-) Koliko sam procitala...ti je vec imas (nemoj se sada hvaliti ;) )....jos samo fali ona....nemas zivot...ali zakamuflirano je u navedenoj tvrdnji! :D
2016 02 06
1 2 3 4 5 6 7