Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

> flapperLust: > laku noć ženske ajm going tu slip ... gud najt tu ju tu :") noć :) i nek te buhe grizle cijelu noć :P
2016 02 06
> flapperLust: > laku noć ženske ajm going tu slip ... gud najt tu ju tu :") Flapper gud najt...svit drims....nisam u struci...pa nabadam ko ćorava kokos! :D
2016 02 06
> flapperLust: > > maJa2015: > > > flapperLust: > > > > maJa2015: > > > > > flapperLust: > > > > > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P > > > > e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha... > > > hahaha moj dođe sa cijelom ekipom sa saha i razbije tvog ahaha > > e paaaa i moj bu našao ekipu i razbit će tvog ...sa ekipom ahaaaa i to a duplom ekipom ahaaa :P > eeee moj zna bolje ingliš od tvog i oblači se u zari ,samo da znaš eeee tu se slažem,moj nema blage sa inglišem,zna dojč,ali ingliš nema pojma i da ne oblači se u zari ebiga kaj mogu kad ne prati modu čovek... :P , jedino mi mater zna ruski ako to kaj pomaže :P
2016 02 06
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Jeste vi znale da se more imat karijera na krpama ))) > x-) x-) > Koliko sam procitala...ti je vec imas (nemoj se sada hvaliti ;) )....jos samo fali ona....nemas zivot...ali zakamuflirano je u navedenoj tvrdnji! :D Ne ljubomorisi. Nie liepo.
2016 02 06
> cipelitza: > > Brdosuza: > > > cipelitza: > > > Jeste vi znale da se more imat karijera na krpama ))) > > x-) x-) > > Koliko sam procitala...ti je vec imas (nemoj se sada hvaliti ;) )....jos samo fali ona....nemas zivot...ali zakamuflirano je u navedenoj tvrdnji! :D > Ne ljubomorisi. Nie liepo. :/ ...meni vec dugo nisu rekli da nemam zivot...a za karijeru nikada! ]:( :,'(
2016 02 06
Poslacu te u inozemstvo ako budes dobra. Da ti izbijemo taj rvacki mentalitet ))))
2016 02 06
> Brdosuza: > > cipelitza: > > > Brdosuza: > > > > cipelitza: > > > > Jeste vi znale da se more imat karijera na krpama ))) > > > x-) x-) > > > Koliko sam procitala...ti je vec imas (nemoj se sada hvaliti ;) )....jos samo fali ona....nemas zivot...ali zakamuflirano je u navedenoj tvrdnji! :D > > Ne ljubomorisi. Nie liepo. > :/ ...meni vec dugo nisu rekli da nemam zivot...a za karijeru nikada! ]:( :,'( e pa mene pitali jel radim uopće,pa za sve dušebrižnice radim eto,kaj mogu takav mi je horoskop...ebiga zahebana djevoca(horoskopska)...i da imam život van krpa jep....imam,kaj mogu.. :P
2016 02 06
A mogla si volontirat. Tuzno, majo, tuzno. (((
2016 02 06
> cipelitza: > A mogla si volontirat. Tuzno, majo, tuzno. ((( a znam,ebiga shebala sam se znam :(... kaj mogu... :( no... nikad nije kasno
2016 02 06
Cuuuureee, smanjite malo s bunikama, prebrikalo vas :*
2016 02 06
> SaraKedavra: > Cuuuureee, smanjite malo s bunikama, prebrikalo vas :* ma sara ti nisi u toku,bunika je in,pa krule sam veli tako :P živjela bunika....
2016 02 06
gademit( nisam anglistiku studirala, mea culpa), ali definitivno nisam u toku izgleda :( Onda pojačajte bunike! Živili!
2016 02 06
> SaraKedavra: > gademit( nisam anglistiku studirala, mea culpa), ali definitivno nisam u toku izgleda :( > Onda pojačajte bunike! Živili! ebiga nis ni ja zato sam valjda i prozvana... #živjokartunnetvorkpaundpapiskaptnplanetživjelabunika
2016 02 06
Nikad volontera od sare )))
2016 02 06
> maJa2015: > > flapperLust: > > > maJa2015: > > > > flapperLust: > > > > > maJa2015: > > > > > > flapperLust: > > > > > > i da moj tata je jaci od vaseg ;) :P > > > > > e pa nije,moj je tata jači od tvoga tate,moje je tata trenirao tekvando... aha... > > > > hahaha moj dođe sa cijelom ekipom sa saha i razbije tvog ahaha > > > e paaaa i moj bu našao ekipu i razbit će tvog ...sa ekipom ahaaaa i to a duplom ekipom ahaaa :P > > eeee moj zna bolje ingliš od tvog i oblači se u zari ,samo da znaš > eeee tu se slažem,moj nema blage sa inglišem,zna dojč,ali ingliš nema pojma i da ne oblači se u zari ebiga kaj mogu kad ne prati modu čovek... :P , jedino mi mater zna ruski ako to kaj pomaže :P mos mislit Majo što ide u zaru nit zna šta je ?! moj ćaća pravi brdski čoek,onako od kamena odvaljen 8-)
2016 02 06
1 2 ... 4 5 6 7