Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li posljednju stranicu na temi?

Nema zeljke da javi razvoj dogadaja.....sto bi bilo dobro da se vidi kako zapravo postupak dalje ide... Onaj zadnji dan kad se javila samo je rekla da ce nastaviti prodavati tu, nakon sto otvori obrt, ali fejk stvar nece...
2016 02 06
da i mene zanima ,što se dogodilo sa svime time,možda se i oglasi,iako sumnjam ..zapravo zasto je uopće obrisala temu?
2016 02 06
Mene isto zanima...jer prvi put vidim ovako nesto....cisto me zanimaju sankcije...postupak.... Zapravo je korisno to znati...posebno onima koji se mogu naci u zeljkinoj situaciji....
2016 02 06
ček opet ću past sa marsa.. jel po pravilima krpica smiješ imat obrt za prodaju robe i onda tu istu robu prodavat ovdje ili ne?
2016 02 06
Kuky.....koliko znam ne....i prema tome ona nakon sto otvori obrt...po pravilima stranice ne smije tu prodavati.....mislim da je tako... Imala je jedna u top clanovima obrt....pa je nedavno blokirana..
2016 02 06
da ,ne smije se ,jedino tvoja sekond hend roba ili ukućana itd,obrt ,dućani,i ino sve zabranjeno
2016 02 06
pa možda je to onda razlog brisanja i plačena misa da admin nije pročita temu
2016 02 06
> kukyst: > pa možda je to onda razlog brisanja i plačena misa da admin nije pročita temu Misa nije urodila plodom, željka je blokirana. Mislim da nikad nećemo saznati rasplet priče :/
2016 02 06
> SaraKedavra: > > kukyst: > > pa možda je to onda razlog brisanja i plačena misa da admin nije pročita temu > Misa nije urodila plodom, željka je blokirana. Mislim da nikad nećemo saznati rasplet priče :/ Ma daj sara...blokirana? :o
2016 02 06
Eto...da nije ludovala sa pricom na forumu ovo joj se nebi dogodilo....barem ne jos.... Ali ipak dobro da su se neke stvari doznale....zbog svih koji preprodaju...a tvrde da to ne spada u tu skupinu..
2016 02 06
điz,cega se sve ne sjete ,sta ne kuze da će samo tako nekoga rasp... prije ? ili e to fora ,da ih se masovno otvori pa na početnu str da dođu?! :s
2016 02 06
Ako misli da ce ovako brze prodati...grdno se vara... Kad sam otvorila oglas i vidila cijenu...dogodilo se upravo to da me raspalila! :)
2016 02 06
1 2 ... 5 6 7