Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li ima tema dobrodošlice? I smajlići/promjena imena

Ne mogu ju naći... Pitam čisto da se malo upoznamo - barem oni koji su stalno na krpicama... Evo ja sam nova (žensko sam), pa me zanima... :) Da li je moguće da dobijemo bolje smajliće? Recimo meni su super oni sa foruma :) Napravila sam fejs profil u Srečko, a onda ga promijenila u Srečku. Da li je moguće da budem i na krpcima Srečka jer budu svi mislili da sam muško :( Hvala na odgovorima
2016 02 06
nema,mi smo tu uglavnom "zločeste",shvatila budeš sa vremenom. nema boljih smajlića ,osuđene na ove. nije moguće kad izabereš nick to je to,jedino da se prijaviš preko fejsa pa ti onda piše ime koje koristiš na fejsu. pozdrav sretno.
2016 02 06
Sad sam si još obrisala post... Uglavnom nemam pojma kak da si sad promijem ime na krpicama u žensko.. :') (na fejsu sam napravila profil ko Srečko i promijenila u Srečku.. i sad mi je to ostalo na krpicama grrr 8-) jer se spajam fejsom... Nemam pojma.. Update: Možda ste zločeste za one koji to zaslužuju... Znam ja puno više nego što Vi mislite... Meni isto neke stvari nisu ok, npr. od preprodaje secont hand robe po tro duplim cijenama pa do potpunih prijevara kao poderane robe ili robe koje se nikada ni ne dostavi... Takvi i zaslužuju zločestoće (po meni...) Budem ja otvorila ako smijem dobrodošlicu... :)
2016 02 06
bok srećko, ma sta te briga ,nemres nick si mijenjat ,s vremenom češ se naviknuti jer da svi idemo mijenjati nickove još gori kazin bi bio nego sada ..dobrodošla ;)
2016 02 06
ee kako maja kaze zle smo i ljubomorne samo da znaš na svih ;) :P
2016 02 06
a onda buš srećko,možda doneseš sreću na krpe... :P
2016 02 06
> flapperLust: > ee kako maja kaze zle smo i ljubomorne samo da znaš na svih ;) :P tek toliko da se ne iznenadiš :P nemoj reći kako te nismo upozorile :P
2016 02 06
Eto sad svi misle da sam muško... Znala sam :P
2016 02 06
> ZvijezdaSrecko: > Eto sad svi misle da sam muško... Znala sam :P a kaj moreš,ima tu par "dečkića" :P
2016 02 06
> maJa2015: > > flapperLust: > > ee kako maja kaze zle smo i ljubomorne samo da znaš na svih ;) :P > tek toliko da se ne iznenadiš :P > nemoj reći kako te nismo upozorile :P :') :') ma ne bediraj se ,nitko ti ne gleda te nickove ,glavno da nisi Zara
2016 02 06
Dobro nam došla " Srećko" :)
2016 02 06
> flapperLust: > bok srećko, ma sta te briga ,nemres nick si mijenjat ,s vremenom češ se naviknuti jer da svi idemo mijenjati nickove još gori kazin bi bio nego sada ..dobrodošla ;) Hvala! Kako se mijenja nick? :o
2016 02 06
ne može se mijenati,zato i kazem da se ne trebas bedirati,nije sve u nicku.... ;) :)
2016 02 06
> flapperLust: > ne može se mijenati,zato i kazem da se ne trebas bedirati,nije sve u nicku.... ;) :) HVALA! :*
2016 02 06
da sam na tvom mjestu pobjegla bi odavde glavom bez obzira :)
2016 02 07