Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Misterija veličine!

Pozdrav, već sam dugo na krpicama, i mnoge promjena na stranici koje su se dogodile su uvelike pomogle nam. Ali još uvijek ne mogu shvatiti kao i zašto ljudi ne stavljaju veličinu artikla ili neki detaljniji opis?! Mislim ako ti je u cilju prodati neki artikl potrebno je detaljno opisati ga. Evo npr: bijele tenisice marke Adidas, udobne i lagane ili majica crna, kratko nošena, očuvana i more takvih oglasa, a veličine nigdje ili od čega je. Pa sto bi po slici trebala pogađati koja veličina ili je li artikl vuneni ili poliester??! Ne znam, zbunjena sam. :s
2016 02 09
Istina. u meni to ide na zivce. najgore mi je kad procitam u opisu artikla; Prodajem majcu. i to je to. znam i ja da je prodajes, To nisi trebala napisat A ono sta si trebala, nisi.....
2016 02 09
> rafaela1973: > Istina. > u meni to ide na zivce. > najgore mi je kad procitam u opisu artikla; > Prodajem majcu. > i to je to. > znam i ja da je prodajes, > To nisi trebala napisat > A ono sta si trebala, nisi..... meni je najbolje:"prodajem tenisice 40 i one odgovaraju broju 40 jer ja nosim 40,tako da ne zamarajte me dodatnim mjerenjem jer ako kažem da su 40 onda su 40". :') x-)
2016 02 09
Ja sam prije stavljala velicine bas u onu kucicu odredenu za to i kad bi mjenjala nesto u oglasu i onda bi velicina nestala tako da sam pocela stavljati velicinu u opis. Mozda je i tim curama tako nestala velicina :(
2016 02 09
Evo cure ja vec dva dana cekam mjere hlaca od pet upita jedan odgovor i taj jedan polovican. Pa fakat mi nije jasno nekima stvarno nije u interesu prodati a ulogirale su se
2016 02 09
Stvarno nisam školovala! :')
2016 02 09
> LJILJKANA: > Evo cure ja vec dva dana cekam mjere hlaca od pet upita jedan odgovor i taj jedan polovican. Pa fakat mi nije jasno nekima stvarno nije u interesu prodati a ulogirale su se A meni je još veći misterij , zakaj je meni tražilica izbacila ovu tvoju novu Esquiere majicu XXL veličine a tražila sam samo adidas tenesice 8-) A bomeč kod tebe se ne zna , tko pije a tko plaća ... Više ne znam , jel ti je majica : mango , zara , esprit , benetton , sisley ili naf naf
2016 02 09
> Winxica: > > LJILJKANA: > > Evo cure ja vec dva dana cekam mjere hlaca od pet upita jedan odgovor i taj jedan polovican. Pa fakat mi nije jasno nekima stvarno nije u interesu prodati a ulogirale su se > A meni je još veći misterij zakaj je meni tražilica izbacila ovu tvoju majicu a tražila sam samo adidas tenesice 8-) > A bomeč kod tebe se ne zna , tko pije a tko plaća ... > Više ne znam , jel ti je majica : mango , zara , esprit , benetton , sisley ili naf naf hahahaha :') x-)
2016 02 09
> maJa2015: > > Winxica: > > > LJILJKANA: > > > Evo cure ja vec dva dana cekam mjere hlaca od pet upita jedan odgovor i taj jedan polovican. Pa fakat mi nije jasno nekima stvarno nije u interesu prodati a ulogirale su se > > A meni je još veći misterij zakaj je meni tražilica izbacila ovu tvoju majicu a tražila sam samo adidas tenesice 8-) > > A bomeč kod tebe se ne zna , tko pije a tko plaća ... > > Više ne znam , jel ti je majica : mango , zara , esprit , benetton , sisley ili naf naf > hahahaha :') x-) Baš tak....za rasplakati se od muke :')
2016 02 09
i onda napiše još NE MJERIM. :')
2016 02 09
Zato sta svercaju tenisice i imaju vise velicina eto zato je samo adidas superstar
2016 02 09
... ili nemam metra u kući :P
2016 02 09
> malllaaaa: > ... ili nemam metra u kući :P ili "nisam vična mjerenju,pa mi je to čista gnjavaža"
2016 02 09
> dunja88: > i onda napiše još NE MJERIM. :') NE MORAŠ, tko te ebe, neš ni upit dobit......
2016 02 09
Zašt bi mjerile, ak kažu da je veličina traperica 38 onda je 38 Nije da se 38 razlikuje u svačijoj glavi. Evo ja sam sebi 38, a to što mi je 40 na knap jbg x-)
2016 02 09
1 2