Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Misterija veličine!

Prije je glavni izgovor za kasni odgovor bio smrtni slucaj u obitelji. sada,kada ne odgovaraju vise se nitko ne ispricava, postala normalna stvar...
2016 02 09
Pa to je najbolji znak da znaš s kakvom osobom imaš posla. Takva obično i ne vidi ako postoji oštećenje, takve misle da imaju tako odličan artikl da je svaka riječ suvišna. A kad i kreneš u komunikaciju, shvatiš da izvlačiš info. Nema većeg odbijanca od kupnje od toga.
2016 02 09
wizardica LJILJKANA - na 8. i 9. str. adminkine teme o tražilici zatpanoj lažnim tagovima par puta je linkana tvoja Desigual suknja M...i što da mi sada radimo kada i stare korisnice ove stranice rade svjesno i namjerno nered - dakle: imaš 5 tagova = 5 brandova za 1 predmet....?!?!?! promašila si temu, kokola moja čarobna ))) ovdje se piše o tome kako je nekima teško napisati osnovne podatke o artiklu kojeg prodaju. ljiljkana svojim primjerom lijepo pokazuje kako se ponaša prodavačica kojoj je stalo do prodaje!! ono što nema, to izmisliš....i eto ti ga na !! samo se treba malo potruditi, pa napisati. :))))))))))))))))
2016 02 09
Dankić <3 ...hehe..."pišem pismo, tinta mi se proooliii".... I tak to...ja se nekad pitam da li ljudi filtriraju, provjere, prozrače svoju misao prije nego ju pljucnu na papir ili zasto ljudi uopće misle da misle, zasto ne rade autocenzuru, izgube se u šumi ne videći vlastito drvo...ma hjooj...čista metafizika me obuzela Mašem ti veselo, baš mi nedostaješ 8-) :")
2016 02 09
ovo joj je većneznamkoji faux pas...a glasna, glasna. bok dankice, bok wizzy 8-)
2016 02 09
booook draga iva, mašem 8-) ;)
2016 02 09
> wizardica: > Dankić <3 ...hehe..."pišem pismo, tinta mi se proooliii".... > I tak to...ja se nekad pitam da li ljudi filtriraju, provjere, prozrače svoju misao prije nego ju pljucnu na papir ili zasto ljudi uopće misle da misle, zasto ne rade autocenzuru, izgube se u šumi ne videći vlastito drvo...ma hjooj...čista metafizika me obuzela > Mašem ti veselo, baš mi nedostaješ 8-) :") eeee... stvarno trebaš imat obraz ko opanak, pa kritizirati breze koje su se povile....a pri tom ne izvaditi hrastov balvan iz oka )))) neka meni tebe vesele.... zbog takvih sam jedino još tu ljubim okice čarobne
2016 02 09
evo....sad vidim još jednu zbog koje mi srčeko ubrza )))) ljubim i svoju novopečenu dalmatinku ))))
2016 02 09
duplo <3!
2016 02 09
dankić, ja vesela jer sam skužila novu verziju, haha ))) nakon 8 dana...jesam, i tražilica mi radi, smajliće ne kužim pa se igram s njima 8-) iva je bezočno otplahutala na jug i ostavila nas sjevernjake na cjedilu...straaašno >:( ima da se nađemo negdje sve skupa i složimo turbo dernek :)
2016 02 09
Nikako da dođem do izražaja - taman htjela malo Ljiljkanu po guzi, kad je vas dvije opasnice već isprašiste :/ Dankice, ti se vataj balonermena, ne mogu ih sve osobno pofffatati. Obje grlim :") ps A od Ljiljkane ni mu ni bu :P
2016 02 09
Opasan ovaj forum....
2016 02 10
gitice s dolaskom zime i balonermeni se prorijedili....zar ne osjećaš tugu u mojim slovima?? ((( tješim se.... proljeće na vidiku....a onda su moji i božji !! ok...ok... i tvoji !! što ću?? uvukla si se, ko krpelj :))))) i nisam opasnica.... samo imam kratak fitilj za neka s(t/r)anja )))) ljubaccccc....da puknu susjedova stakla od cmoka !!
2016 02 10
1 2