Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Plus size, XXL, XXXL hlače, traperice, majice, tunike, haljine :)

Drage curke, lijepo vas pozdravljam :) Dodala sam dosta nove odjeće plus size veličina: XXL, XXXL, 46-50. Nekim starim artiklima sam također snizila cijene. Slobodno prošvrljajte moji ormarom i javite se. Nisam rigorozna oko cijena, ako smatrate da je nešto preskupo, ponudite svoju cijenu. Također se rado mijenjam :) Slobodno ovdje stavljajte i svoje artikle. Kao osoba punije građe teško nalazim odjeću koja mi odogovara pa se nadam da ću otvaranjem ove teme i nekome od vas pomoći u pronalaženju :) Lijepi pozdrav, uživajte ;)
2016 02 13
I kod mene moguće zamjene,također xl, javite se :))
2016 02 13
kod mene također svašta xxl. zavirite. :-)
2016 02 13
Totalna rasprodaja xl, xxl stvari. Zavirite bez obveze, sve je moderno, očuvano i lijepo!! Bez obaveze. Volim i zamjene!
2016 02 15
I kod mene ima par stvarčica xl ;)
2016 02 15
Tunike, majice, vestice XL zavirite
2016 02 16
Cure kod mene imate samo par stvari koje su vece ali cu ovih dana staviti i predivnu crnu dugu jaknu koja je veci broj i ima remen u struku. Zavirite ovih dana, ako stignem sutra je stavim
2016 02 16
Curke dajem popust na sve artikle.. zapravo ponudite svoju cijenu.. rado bih se riješila tih stvari..
2016 02 25
kod mene uračunata poštarina na sve xxl stvari,zavirite :)
2016 03 19
Puno plus size odjeće. Ponudite svoju cijenu i nosite! Sve usčuvano i lijepo održavano!
2016 04 05
kod mene velik izbor xxl stvari po povoljnim cijenama :)
2016 06 01
Sve na profilu je od 42-48. Većina 44/46. Sve podložno dogovoru, ponudite svoju realnu cijenu i nosite!!!
2016 07 12
Pozz, na mom profilu sve plussize (44-48), izaberite bilokoja tri komada za 100kn (Soliver, GerryWeber, C&A, Comma...)
2016 09 12
Imam dosta novih većih stvari na svome profilu :)
2016 09 21
Ovako, ja ću u slijedećih tjedan dan "čistiti" ormar....odjeće imam u vel.46-50, ako netko želi, POKLANJAM uz neku simboličnu naknadu za trud pakiranja i slično...za 50kn, a slati ću Tiskom, tako da 25kn ionako ide na slanje. Biti će tu bež košulja sa 3/4 rukavima, onako kao tunika, jedne Dorothy Perkins crne hlače vel.46 koja su dorađivane i proširivane malo Benettonovim materijalom sa strane, itd. Neću mjeriti i neću slikati sve posebno, jer za 25kn mi to nije vrijedno toga. Kad sve sakupim što imam, napraviti ću grupnu sliku i poslati vam. I za svaki artikl napisati koje je veličine. Pa onda vidite jel želite ili ću nositi u H&M u zamjenu za kupone za popust. Predbilježbe na [email protected], ne ovdje.
2016 09 29
1 2 3