Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> ivalorena: > support. > + reklame su sada legalne? > svaka napiše ispod - dok se stranica ne popravi, ne mogu drugačije nego se reklamirat. onda ok. > ali stranica šteka svima, a reklamiraju se samo jedne-te-iste. > kad je zadnji put bio ključ blok? > eno sinoć, objavila da prodaje auto. i stavila ga na profil. 2 mjeseca tu, otvara temu za temom i - nije znala. yes. šta nije neka prodavala oriđiđi sve sa internet jer je slupala auto?
2016 02 17
bajdvej zakaj je top preprodavacica jos/opet ziva? pogotovo nakon peticije ))))))
2016 02 17
kukyst...za tu ne znam...nego ovo sinoć mi je bio vrhunac (i južine i reklama). slikala auto i stavila na profil + objava na forumu
2016 02 17
znas znas.
2016 02 17
> ivalorena: > kukyst...za tu ne znam...nego ovo sinoć mi je bio vrhunac (i južine i reklama). slikala auto i stavila na profil + objava na forumu sto mu gromova to nevidjeh :o
2016 02 17
nista nova, klasika je cesljat se na nezimku stranu, pa ak ne prodje, uvijek mos vikat bolest, smrtni slucaj, maloljetnost, usfalilo soli u ormaricu kuinjskom..
2016 02 17
vrijedjas ti samu sebe, al ni to ti se ne hvata, sva sreca.
2016 02 17
U ponudi opet adidas trenirke sve boje i velicine,isporuka 20 dana... Takodjer,zatvara se ducan u bosni,velika ponuda preostalog asortimana robe, naravno nike air max, dostupne velicine 39-46.... U par dana pojavlo se pun kufer preprodavaca. ponuda sarolika; parfemi, orginal majke mi 250 kn, nike air max biraj velicinu,adidas biraj velicinu a poceli se i automobili nudit..... ma kud idu ove krpice?????
2016 02 17
osle. skroz naskroz.
2016 02 17
Amen
2016 02 17
"Bolje gledaj da te netko ne prevari ivalorena" hm. namjeravaš me prevariti? ;) ili nekog drugog? "sta ti smeta sta je netko stavio na svoj profil". zaboli mene za tvoj profil. ti si se na forumu oglasila. "Nisam znala.. Obrisala sam!" nisi znala? :D
2016 02 17
:D fina neka dama i fina logika.... forum je javni prostor samo za tebe. da pišeš štogod. ali nitko drugi ne smije komentirati. da. :D
2016 02 17
Da ti bude lakse obrisat cu svoje misljenje neda mi se s nikim ovdje natezat ko dijete
2016 02 17
Čekaj, zaista ćeš obrisati svoje komentare? x-)
2016 02 17
> KitKat24: > Ti govoris o finoci pa sto odmah prozivas ljude ako si ti dama mozes nekog upozorit a ne ga odmah prosrat po forumu finoća je iščezla , ubiše ju! i to ekipa koja se nije niti potrudila bar donekle proćitat pravila krpa. komunikacija u rukavicama - zašto? pa meni koja sam ovdje niti pola godine već pun kufer ekipe koja objavljuje sve i svašta pod ne znam kojim tagovima i onda kaže nisam znala ja san mlada , šta smo mi svi redikuli koji imamo po 2 taga i pridržavamo se ferpleja ?
2016 02 17
1 2 3 4 5 6 ... 27