Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> bacac64: > Molim da se makne negativni komentar kojije ostavila mala koja krade i copila mi 250 kn ...racun mate breko tako nekako..uglavnom nema osnove jer je cura nlokirana i promjenila bezbroj profila Brkić se vrti po crnoj listi, pogledati Crnu Listu prije uplate uvijek ;)
2016 05 11
SonjaSpoljarić, ja, na primjer, ne bih bila na Krpicama kada bi tu bio obavezan telefonski broj. Nimalo mi se ne sviđa ideja da moj broj bude tako na izvolte svakom lujkanu i svakoj lujki koji bi me, recimo, odlučili daviti, jer im se ne javljam na poruke u inboxu. Na koje se ne moram javiti jer nema zakona po kojemu bih morala. Jer su neki od njih odmah na prvu loptu nepristojni ili antipatični, pa ih ignoriram. Odeš dalje i pružiš oko priliku da zapne za neki drugi okvir, a onoga tko ne odgovara na poruke zaboraviš.
2016 05 11
Zašto blokirate ljude bez upozorenja? Barem ih upozorite pa neka maknu artikl koji nije dopušten. Nisam nikad nikoga prevarila, svu robu sam slala odmah isti dan nakon uplate, korisnice zadovoljne. Koji su kriteriji kad blokirate? Ima hrpa profila s prirodnim uljima, maskama za mobitele ,šamponima za rast kose, kopijama tenisica i torbama. Baš sam razočarana.
2016 05 12
Uvijek isto! Pismena si? Pročitala si pravila Krpica pri registraciji? Uostalom, adminka je više puta upozorqavala kroz teme na Forumu, a zatim je upozorila da više neće upozoravati. Najbolje da svakoj od pustić tisuća koliko nas ima pošalje zamolbu da poštujemo pravila na koja smo već pri registraciji obavezani :s I šta tebe ima biti briga što ostali griješe? Zar je to argument da i ti griješiš?
2016 05 12
što se tiče mob.na krpicama, u jednu ruku imaš pravo, ali staviš termin kad da te zovu,rećimo -nazovite poslije 20,oo sati kad sam kod kuće-. neznam, ja tako razmišljam jer meni je u iteresu da se javim ili škicnem na poruke ako već prodajem i želim se rješiti tih krpica,pozdrav
2016 05 12
Ti možeš tako misliti, ali baš adminu se tužiti što drugi misle drugačije..... Ipak nam ovo nije radno mjesto - barem meni nije, pa se ne namjeravam niti bih pristala obavezati se kako ću ordinirati od- do... Čovjek svrati u 'Razgovore' kad mu je zgodno ili mu se hoće i odgovori ili ne odgovori; njegovo je pravo - ali NE OBAVEZA - jedno koliko i drugo.
2016 05 12
ni meni to nije radno mjesto ali znam dosta cura kojima je to kakva takva zarada jer nigdje ne rade, i završimo sad s time,bog
2016 05 12
Gospoice, što se nervozirate? Ni ja ne dajem besplatno, ali odabirem kome ću, kada i da li ću odgovoriti. I kad ćemo završiti, također ;)
2016 05 12
još mi samo fali ovoj publici ovdje broj telefona napisat. taman posla. ne poštuju ni "dobar dan i doviđenja", a poštivat će da zovu u naznačeno vrijeme. hau jes nou.
2016 05 13
ja znamko bi mene prvi zvao hahah
2016 05 13
> AndreaKod: > ja znamko bi mene prvi zvao hahah tvoja najveća obožavateljica :)
2016 05 13
daaaaaaaaaaaaaaaa awwwwwwwwwwwwwwwwwwww
2016 05 13
samo da provjeri zašto još ne spavaš. haha
2016 05 13
mozda su mi deca budna hahah
2016 05 13
gosp,gitadevi vi ste jako vidovita kad točno znate kome ćete prodat ili ne i ja bi rado bila takva evo nedavno me skoro prevare za bluzicu a sad za prsluh od trapera morat ću vas upoznati da naučim nešto KORISNO OD VAS, POZDRAV
2016 05 13
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 27