Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Kukyst jesu te tvoje ocale roze boje???? Halo?????? Pa vidis da se svi prave mutavi i onda kad ih se prozove se nadju uvrijedjeni!!! Pa onda gledaju koga okrivit za svoje greske i onda krene prozivanje po forumum......
2016 02 17
> KitKat24: > Da ti bude lakse obrisat cu svoje misljenje neda mi se s nikim ovdje natezat ko dijete Isto kako brises i teme kojima svakodnevno krsis pravila. Liepo. Nista novo za tebe pa ne kuzim cemu to uopce isticati svaki puta.
2016 02 17
> rafaela1973: > Kukyst jesu te tvoje ocale roze boje???? > Halo?????? > Pa vidis da se svi prave mutavi > i onda kad ih se prozove se nadju uvrijedjeni!!! > Pa onda gledaju koga okrivit za svoje greske i onda krene prozivanje po forumum...... roza na cvitiće :") eh da san admin radila bi batina.... :')
2016 02 17
Je. Kazu da je izasla iz raja o:)
2016 02 17
Cekam da i ona opali biser kalibra "ja sam maloljetna". To se sad tak veli za "cesljam se tako dok ne popijem jednu preko zuba".
2016 02 17
Mislim da djaba cekas.... osla je..... i obrisala komentare..... :*
2016 02 17
Aj bar jedna nece uvrijediti maloljetnike. Buduci da ih tu zaista ima dosta i s mnogima sam i sama suradjivala i razmjenjivala misljenja na zboristu. Iznimno odgovorni, smisleni i zreli. Svrstat se s njima u skupinu potezanjem tog kartona je autogolcina zivota.
2016 02 17
I jos nesto me zanima... Zasto si brzinom munje obrisala onu temu, gdje si pitala da curi nije sjelo na racun, a ti uplatila, i nisi imala potvrdu uplate... Nakon sto je cura donila izvadak iz banke..i javno ga postavila...vidilo se da tvoje uplate nema....tema je nestala isti sekund.... Ali ja sam vidila...i tko zna ko jos...
2016 02 17
a ja jučer s Andreom davala cijeli ormar za par novih sisa ,pa nitko se nije javio ...vidim krpice lagano se pretvaraju u skladiste svega i svačega :s :')
2016 02 17
Pa lijepo je napisala ivi loreni da moze bit sretna da ju nije prevarila. Ak to nije jasna najava namjere s kojom je tu ondak jelte.. a bila je aktivna i po temama kalibra vikili i njenih lavandina, motokultivatora, par metara drva i blokade koja je uslijedila..sve zna..dok joj ne pogine profil. Onda jauci suze stok vjeverica i konsternirani dabar.
2016 02 17
> Brdosuza: > I jos nesto me zanima... > Zasto si brzinom munje obrisala onu temu, gdje si pitala da curi nije sjelo na racun, a ti uplatila, i nisi imala potvrdu uplate... > Nakon sto je cura donila izvadak iz banke..i javno ga postavila...vidilo se da tvoje uplate nema....tema je nestala isti sekund.... > Ali ja sam vidila...i tko zna ko jos... Vidjeli smo svi. I zato s odusevljenjem docekujemo svako njeno "sta da radim jesam li prevarena", po nikad nevidjenom principu ko prvi optuzi tome vjerujemo. A onda sam ja zlocesta kad velim da te i takve treba blokirat kompletno i nepovratno. Jer eto, meni je malo nedopustivo da netko uopce dodje na ideju posve neosnovano i neargumentirano optuziti drugu osobu za lopovluk.
2016 02 17
Evo baš je sinoć palo zaključavanje svih tema na podforumu tražim. Sad svi imate do pet tagova, naravno krivih, a ovu sam sinoć krenula brisati, ali mi se prispavalo, šta da vam kažem.
2016 02 17
> Brdosuza: > I jos nesto me zanima... > Zasto si brzinom munje obrisala onu temu, gdje si pitala da curi nije sjelo na racun, a ti uplatila, i nisi imala potvrdu uplate... > Nakon sto je cura donila izvadak iz banke..i javno ga postavila...vidilo se da tvoje uplate nema....tema je nestala isti sekund.... > Ali ja sam vidila...i tko zna ko jos... Jos da je moc obrisat tuđe teme i komentare..sreći nebi bilo kraja
2016 02 17
> kukyst: > > Brdosuza: > > I jos nesto me zanima... > > Zasto si brzinom munje obrisala onu temu, gdje si pitala da curi nije sjelo na racun, a ti uplatila, i nisi imala potvrdu uplate... > > Nakon sto je cura donila izvadak iz banke..i javno ga postavila...vidilo se da tvoje uplate nema....tema je nestala isti sekund.... > > Ali ja sam vidila...i tko zna ko jos... > Jos da je moc obrisat tuđe teme i komentare..sreći nebi bilo kraja E..bas to..kuky! :)
2016 02 17
Rado ću obrisati sve teme sa foruma, ali ima nekih koje su različitim ljudima drage, korisne, potrebne i slično!
2016 02 17
1 2 3 4 5 6 7 ... 27