Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem s logiranjem

ne znam je li bila već riječ o tome, ali... zadnjih par dana muke isusove da se ulogiram na krpe. Iako cijelo vrijeme dobru lozinku upisujem ( pazim i na caps lock) treba mi pet-šest puta da mi prihvati, cijelo vrijeme mi izbacuje - bad authenticty token. Ima netko sličnih problema? Jel treba to prijaviti adminu da se sredi? Ili je već bilo govora o tome.... :)
2016 02 17
> Nikoli: > ne znam je li bila već riječ o tome, ali... zadnjih par dana muke isusove da se ulogiram na krpe. Iako cijelo vrijeme dobru lozinku upisujem ( pazim i na caps lock) treba mi pet-šest puta da mi prihvati, cijelo vrijeme mi izbacuje - bad authenticty token. > Ima netko sličnih problema? Jel treba to prijaviti adminu da se sredi? Ili je već bilo govora o tome.... :) obriši povijest i kolače pa se onda prijavi.znači kad ti to prvi puta izbaci samo obriši sve .
2016 02 17
probala sam to i onda je ok tipa dan-dva, pa onda opet...
2016 02 17
ili još bolje - odjavim se i onda drugi dan kliknem na mojekrpe a ono moj profil se otvori... ,:(
2016 02 17
Da, meni se to isto događa, mislila sam da je zato što mi je net spor, ali očito nije do mene ako se i drugima događa :)
2016 02 17
i meni se to dogada. ali kad upisem sebe u trazilicu i otvorim si profil dok nisam logirana, pa se onda idem logirati, uspije iz prve :D
2016 02 17
meni se to prije znalo dogadat, par dana nisam uopce mogla na krpice, ali sad vise ne, uopce.. pricekaj malo, bit ce bolje :P
2016 02 17
Koristim incognito mode, na Chrome-u ti je to ctrl+shift+N. Ne čuva kukije pa ne zeza s ničim.
2016 02 17
I meni se dogadja stalno. Rjesenje je kad udjes na krpice klikni na neki oglas na pocetnoj ili forum,kolekcije..nesto i onda na log in ;)
2016 02 17
i meni isto,a sve što upisujem je ispravno :/
2016 02 18
također.
2016 02 18
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija