Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nove korisnice

Vidim da puno djevojaka ima problem s ''novim'' korisnicama, sve vam govori to sto mi cure salju poruke da im prvo posaljem artikl a da ce mi onda platiti. ''svida mi se vasa jakna, ali nova ste korisnica pa ne znam dal bi uzela'', pa onda mi ni ne salji poruke :))))))))))))) Kako bi uopce trebala poceti prodavati stvari preko krpica kada vecina djevojaka izbjegava nove profile. rijetko kada mi se javi netko ozbiljan, ko stvarno zeli nesto kupiti, ja uredno sve spakiram, i posaljem isti dan kad sam dogovorila sve s curom. mozda smo nove ovdje, al nismo mutave :D
2016 02 19
svi smo tu jednom bili novi, i nije baš izi-pizi započet. ali bilo je tu mali milijun prevara, pa možeš shvatiti zašto su cure skeptične i nepovjerljive. dogovori pola-pola sistem (ja sam u početku tako radila), nek ti uplate pola iznosa prije slanja i pola poslije, ili šalji pouzećem. na početku moraš pristati na takve šeme da bi skupila dovoljno pozitivnih povratnih.
2016 02 19
na početku sam kupovala i skupila nekoliko povratnih i onda sam tek uspjela nešto prodati.....sretno!
2016 02 19
Hahah ja sam u istoj situaciji pa te razumijem hehhe
2016 02 19
A šta ne valja u tome da te traže da prvo pošalješ artikal, pa će ti onda platiti? Ako ti imaš jednu povratnu, a netko 350 pozitivnih taj je sistem slanja i plaćanja čisto ok.
2016 02 19
kupi nešto prvo pa da barem tako dobiješ povratnu :) I kao kupca će te druge cure opisati, tipa kakva je komunikacija, koliko si dogovor ispoštovala i sl. pa će ti onda sigurno i prodaja krenuti :")
2016 02 19
Ja sam jednom zamolila curu da mi prva pošalje (jer je bila nova) i cura je poslala isti dan, a ja joj uplatila odmah po primitku. Nije se nimalo bunila, a meni svaka kuna znači pa nisam mogla riskirati. Tako da, nije ništa čudno da te to traže (naravno, one s velikim brojem pozitivnih povratnih i bez nagativnih). Netko uvijek mora riskirati, ali šta ćeš, toga moramo biti svjesni. Sretno u kupoprodaji! :)
2016 02 19
i to je istina.
2016 02 19
ništa neobično. na žalost bilo je jaaaako puno prevara ovdje, pa su svi skeptični prema novim korisnicama. kao što su ti već rekle, kupi par stvari i tako skupi povratne, onda će krenit i prodaja. u svakom slučaju, good luck :)
2016 02 19
Kada sam ja došla na krpice otvorila sam profil i stavila stvari, odmah sam imala upita za stvari i dogovorene primopredaje, nakon tih primopredaja i duge cure su počele kupovati od mene, ali moram priznati nije bilo toliko prevara kao sada, ovo je neviđeno, dakle morat ćeš ipak nešto kupiti pa onda polako početi prodavati
2016 02 19
Mislim da nema žene na krpicama koja nije bar jednom prevarena :/ </3
2016 02 19
ja sam počela prvo sa zamjenama tj kupnjama iz Zagreba.. pa se nakupilo bar nešto povratnih da bi se i druge usudile kupovat/zamjenjivat... premda svi vide da osoba može imat 1 ili 100 povratnih pa ti opet nitko ne garantira da nećeš biti prevarena.. čitaš forum nadam se..
2016 02 19
Prije bih uplatila novce curi s 100 povratnih nego s nijednom, neka evidencija mora biti, svi smo počeli od 0, ja sam najprije kupila nesto ,i onda jos par stvari,prikupila povratnih i tada sam uspjela i prodati, isto tako da sam sad nova kladim se da se nitko nebi usudio uplatiti mi novce tek tako, kupi nesto,ili zamjeni se,prikupi par povratnih,sve smo oprezne jer ima svakakvih prevarantica ,naravno ako namjeravam kupit nešto najprije pogledam povratne informacije :)
2016 02 19
Vidim da imaš jednu pozitivnu povratnu. I to je nešto. Iako nisu 100%-ni barometar povjerenja u nekoga, povratne svakako pomognu u odluci da li da curi vjerujem ili ne vjerujem. Ali, sjetim se kako je bilo meni na početku, pa i sama kupujem od cura bez povratnih, osim ako mi nešto ne štima, npr. ima samo jedan artikl vrijednosti preko 1000 kuna.... a niti jedne povratne. Velim ako me prevari, njoj na dušu, neće dugo. I bila sam jako zadovoljna. I bilo mi je drago što sam im upravo ja prva ostavila povratnu. Da bi ti skupila još pokoju povratnu, ako ne kupuješ često na krpicama, jedini način ti je da imaš više artikala u prodaji, a ne samo četiti, koliko ih ti imaš, jer ćeš teško skupiti još koju poratnu. Prekopaj po ormaru,sigurno ćeš naći još ponešto za prodaju. A ja ti od srca želim puno uspješnih suradnji ovdje kod nas na krpicama.
2016 02 19
Meni je jedna djevojka poslala fotic vrijedan dva soma s ful opremom na lijepe oci. Ni pouzecem. Lijepo sam zamolila i obrazlozila zasto. One sekunde kad sam preuzela paket produzila sam s njim pod miskom do njene banke uplatiti joj novac da joj odmah bude na rn. Cura nije "mutava" niti se na moj prijedlog tako osjecala. ona povratnih nije imala, a moje su njoj ocito dovoljan osjecaj povjerenja dale.
2016 02 19
1 2