Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nove korisnice

Nije bas da nisam nista prodala do sada haha, al curke dajte onda kad vec kupite i sve je u redu s artiklom, nabacite povratnu pogotovo kad vidite da je cura nova, pomoci cete!
2016 02 19
I da. Kad kupujem od osobe, nista mi ne znace njene povratne zaradjene u ulozi kupca. Bas nista. Naprotiv.
2016 02 19
> Perfectomundo: > Nije bas da nisam nista prodala do sada haha, al curke dajte onda kad vec kupite i sve je u redu s artiklom, nabacite povratnu pogotovo kad vidite da je cura nova, pomoci cete! Cudne su ti povratne. Jednu ti nisi uzvratila, druga tebi nije uzvracena. Ok. Tema je losa reklama.
2016 02 19
Naravno da se svi boje ja napravila glupača zamjenu sa Crvenom torbom jer naravno nisam znala prije 10 dana sam joj poslala moje stvari i došle ona se javi prekrasno zadovoljna bla,bla itd. a ona meni svaki dan sutra ću poslat i sad je blokirana ikako da ja dobijem svoje stvari ,a od nje ni traga a uzela je noj broj mob. a meni nije htjela dati svoj jadno,jadno
2016 02 19
Tatjana napisi njene podatke koje imas na crnu listu
2016 02 19
Jep, Perfectomundo, kako to da se žališ da ti cure nisu ostavile povratne, kad si i ti samo jednu? I to osobi koja tebi nije. A nisi ovoj koja ti je ostavila. Cipelićka, ja ka' tvoja jeka , majku mu :) !
2016 02 19
Vec uvodno slovo je konfuzno. Zelis se takvom predstaviti? Time privuci? Ok,,al se ne zali na to kakve to privlaci. Da. Upravo one koji takve jedva docekaju. Dodatno, stavljati rijeci u usta koje ljudi od nepovjerenja nisu rekli, a to je ono "sta vam pada na pamet pa nisam ja mutava", je sljedeci autogol. Trazitixkorektnost po pitanju ostavljanja povratne, a sama ih ne ostavljas nakon suradnje.. ne kuzim..frendica ti ju ostavila pa si zaboravila uzvratit? Tema ti radi vise stete nego koristi
2016 02 19
ja sam svoja prva 4 artikla ovdje prodala na način da sam prvo ja poslala stvar i kad je paket bio preuzet i pregledan meni su uplaćeni novci. nije mi bio bed niti uvreda, jbg, ovo šta sve cure tu navode je istina. ja bez ijedne jedine povratne da očekujem da netko od mene nešto kupi :")
2016 02 21
Eh,da je meni svaka ostavila povratnu sad bih imala tonu povratnih kao o kupcu haha,vise kupim nego prodam,morat cu se manit ovih krpica. :D Nisam dugo ovdje,al nikad me ni jedna nije molila da joj prvo posaljem paket pa da ce nakon toga platit,nisam ni imala bilo kakvih negativnih iskustva,naprotiv,cak sam se skompala s jednom curkom,cujemo se bar jednom tjedno :)
2016 02 21
Ja se sjećam svog prvog kupca,i bilo je bas zanimljivo. Cura mi je rekla otvoreno da se boji da cu je prevariti jer tad nisam imala ni jednu povratnu,ali je ipak pristala i rekla "rizikovat cu" :D A meni je bas bilo drago prodati prvi artikl :)
2016 03 07
ja sam isto tako od jedne koja je imala samo jednu pozitivnu( i to od cure koja ih ima hrpu) kupila nešto pa me prevarila i poslala poderano,fejk i premalo tak da sad gledam samo ono što mogu osobno vidjeti ili se dobro raspitam prije
2016 03 14
1 2