Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

LogIn svake minute? Jel je mjerodavan?

Krpičarka se prijavi svaki put minutu dvije nego odem na njen profil? To mi je čudno, s obzirom da izbjegavam nove krpice, jel je to neki neriješeni bug ili jednostavno nemam sreće?
2016 02 20
To je neriješeni bug koji iz nekog razloga muči tako puno članica. Ne znam zašto je taj podatak ikome važan :|
2016 02 20
to je bug ,stalno je tako od kada su nove krpice ,tako je svima mislim
2016 02 20
jer smo mi neke krpičarke lude i pecamo neke artikle i dok se pojave na tražilici želimo ih odmah i sad i prije nego drugi shvate tu ljepotu! :D hvala Vam curke na odgovorima :")
2016 02 20
nije tako onda! već je bug i stalno šteka. pa većina se "prijavljuje" prije nekoliko sekundi kad pogledam nečiji profil, tako da nema šanse da je istina
2016 02 20
Baš sam i ja primijetila da ovo vrijeme prijavljivanja ne štima, ženi je pisalo prijava prije 1 min. dva dana. Ne znam kako vi cure ali ja danas ne mogu staviti niti jedan artikl jednostavno neće i neide
2016 02 20
Po toj logici onda sam ja kao na infuziji, stalno mi piše ta prijava, a nisam bila i po par dana, a isto tako sam poslala upit curi koja je bila prijavljena prije 18 dana i javila se odmah i sve obavljeno, i na kraju odlična suradnja, ustvari otkad je sve ovo novo, moram priznati da mi se ne da puno toga više, jer moram klikati da bi kliknula pa da kliknem na klik da bi pogledala nečiji profil, a prije si lijepo pregledno sve odmah otvorilo. E da i crko mi laptop pobrala sam virus odavde neki, tako da mi je na mobu još lijepše :@
2016 02 20
Čini mi se da je netko rekao da to prikazuje kada je zadnji put profil pogledan-greškom...
2016 02 20
zašto neće slike učitati i postaviti artikle cijeli dan? :O imate li i vi takvih problema? :S
2016 02 21
Nerealno je jer mi piše da se prijavljujem i onda kad nisam bila po par dana. Tako da se nadam da će to ubrzo popraviti. :)
2016 02 21
Meni isto pise zadnja prijava pred par sekundi :| Samo mi je najgore kada sam stvarno zauzeta, i nema me pa da ovdje cure ne misle da ih izbjegavam, da ne zelim odgovoriti.
2016 02 21
Da!Ja pokusavam sa ucitavanjem slika od 13 sati jucer...Uzas!
2016 02 21
> KarolinaTusek: > zašto neće slike učitati i postaviti artikle cijeli dan? :O imate li i vi takvih problema? :S Da!Ja pokusavam jucer od 13 sati sa ucitavanjem...Mailovi mi kasne od pocetka!Nekada nemogu niti otvoriti poruku,a kada uspijem nemogu odgovoriti.. :-( Koma!
2016 02 21
Nisam ni ja uspjela nista ucitati jucer :/
2016 02 21
Ne ide stavljanje novih artikala ni danas...
2016 02 21
1 2