Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nista od postavljanja oglasa ni danas...

Jucer ni danas se oglasi ne mogu postavljati... Nije ni do taggova ni do preglednika... Jednostavno vrti fotografiju do mile volje kao da je ucitava... Jeli netko mozda uspijeva- da nam kaze sto tocno radi drukcije? Znam da je nedjelja ali uzmite u obzir da zapravo najvise cure vremena tu i provedu vikendom jer tada imamo najvise vremena za krpice... jeli admin prijavio problem tehnickoj-ima li info kakvih? Have a lovely sunny Sunday! :)
2016 02 21
Isti problem imam. Probala Chrome i Explorer - ništa. Slike .jpg,500KB - ne prihvaća.Učitava ih beskonačno i nikako da učita. Jednu sam sliku ostavila tako i kad sam nakon više od pola sata došla provjerit - ništa se promijenilo nije. Jedino čemu sam sa veselila na novim krpicama je krepalo. :,'(
2016 02 21
Upravo se i meni to počelo dešavati od jučer, prije nisam imala problema...
2016 02 21
Noup...niej problem u nama :D Ali mi je fantasticno da svaki put kad idem mijenjati cijene ili dodati nove artikle nesto zasteka...mozda je u meni :D sala mala... Ako neka cura uspijeva neka podijeli s nama sto radi drukcije...za to vrijeme cekati adminicu da se javi..
2016 02 21
Tako je i na forumu..nece da ucita slike.. Ne kuzim sto je to tocno poboljsano novom stranicom?
2016 02 21
> Brdosuza: > Tako je i na forumu..nece da ucita slike.. > Ne kuzim sto je to tocno poboljsano novom stranicom? pink boja je turbo pink! 8-) :D
2016 02 21
> flapperLust: > > Brdosuza: > > Tako je i na forumu..nece da ucita slike.. > > Ne kuzim sto je to tocno poboljsano novom stranicom? > pink boja je turbo pink! 8-) :D Hehe...sto je jedna napisala :D ...kao da smo u vlasnistvu T-coma! :')
2016 02 21
> Brdosuza: > > flapperLust: > > > Brdosuza: > > > Tako je i na forumu..nece da ucita slike.. > > > Ne kuzim sto je to tocno poboljsano novom stranicom? > > pink boja je turbo pink! 8-) :D > Hehe...sto je jedna napisala :D ...kao da smo u vlasnistvu T-coma! :') hahah,ajme da ,horor :') :')
2016 02 21
Kak ne kužite da je to novi trik za suzbijanje preprodaje :') Nemreš uploudat artikl- znači automatski manje posla za uzvišenu administraciju..i svi sretni zadovoljni :') ...i od dana kada je uploud prestao raditi na krpicama, preprodavači i administratori su živjeli sretno, u miru i veselju, do kraja života... Happy end <3
2016 02 21
Mislim da oni tamo neki..imaju tipkice..pa jedna sluzi za...ucitavanje slika - on, off..druga za..posljednja stranica na dugim temama -on, off.. x-) ..i tako.. Onda prate situaciju...klikaju..i smiju nam se.. Nesto kao big brother.. :')
2016 02 21
Šta se događa sa učitavanjem slika????????????' ovo vrlo iritia!!! Da ne kažem da s mobtela ne mogu ništa pretražvati,a o učtavanju slika da ni ne pričam??
2016 02 21
i ja sam bas sada probala ,i ne ide ,bit će bug neki ,il nas je tu mač pa server rikava ,ma uvijek neš
2016 02 21
Ja se mucim od sinoc vrti sliku u beskonacnost..mislila sam da je mozda problem u mom kompu,netu ili slici ali ocito nije...vec sam luda
2016 02 21
taman uhvatim vremena preko vikenda i eto ga na.mraaak ]:(
2016 02 21
Imam isti problem!!Jučer sam dva sata slikala nove stvari i sad ne mogu ništa s njima ,:( ,:(
2016 02 21
1 2 3