Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

Pozz curee..kakva su vaša iskustva s navedenom temom? Naime, jako sam nervozna trenutno. Jedna cura me pitala za zamjenu oglice koja je btw nenosena i prilično skupa, ja sam kod nje vidila četku za uvijanje i poslala joj ogrlicu i uplatila 80kn razlike isti dan. Za četku je bilo navedeno da je jako malo korištena i da je prodaje jer je dobila novu..kad je četka stigla, uzaaas!! Ne da je korištena masu već je prljava, fali par zubaca i kutija i četka su PUNE dlaka!! Kad sam je upitala da vratimo stvari natrag rekla je da ona novac ne vraća i da sta sam tako gadljiva, da ju jednostavno ocistim! Ne razumijem, zaista ne razumijem, ja sam u petak dogovorila zamjenu dva para traperica i poslala sam ih tek danas jer sam ih htjela prvo oprati i čekala da se osuše. Zar je stvarno u redu da jedna drugoj šaljemo prljave stvari samo zato sta su ovo krpice? Da li sam ja jednostavno "pregadljiva"? Ne kuzim. Neka me neko prosvijetli :)
2016 02 22
Nisi. Ova sta ti je to poslala je prljavica nekakva. Mogla je barem svoje dlacure skinut. Bljak :s
2016 02 22
Bože sačuvaj..mene bi sram bilo..lipo je ona to naplatila :@
2016 02 22
Ovo stvarno nije uredu. Za koliko je tu cetku inace prodavala?
2016 02 22
ajme, odvratno, ako se nesto prodaje razumije se da se prvo dobro opere i sredi a ne slat tako neuredno, sva sreca pa jos nisam naletjela na takvu a nadam se da ni necu... jel moze negativna za takvu situaciju?
2016 02 22
OMG dlake-strašno!
2016 02 22
Sta je najgore cura ima dvadesetak pozitivnih povratnih i nisam ni malo sumnjala. I onda mi još objašnjava da nije provjeravala, da nismo životinje ni stoka da svaku stvar dezinficiramo i da su to rabljene stvari i da smo zato na krpicama. Ja sam na krpicama iz zezancije, možda štogod prodam, možda stogod zamijenim, i super! Tu sam si četku mogla sama kupit al kontam aj zamijenit ćemo se za ogrlicu koju ionako ne nosim i opet cu proći jeftinije. Jesu li i vama cure slale takve stvari i da li to spada pod normalno? Pa oprati makar nije teško. Stvarno ne kuzim. Donosim na stol paket od tiska, otvaram kutiju, a kutija puna dlaka, a dragi pita jesam li normalna, haha.. Strašnih ljudi ima. Strašnih! :D
2016 02 22
> Vekica: > Ovo stvarno nije uredu. Za koliko je tu cetku inace prodavala? 150kn
2016 02 22
I daaa, rekla mi je da dramim bezvezeee 😱😂😂
2016 02 22
Daj ti ovamo linkaj njen profil i istovremeno joj zvizni negativnu, pa će možda skužiti što je higijena, a što dramljenje :@ Dakle - gnjusno!
2016 02 22
Bože sačuvaj! Ne, nije normalno. Bez obzira radi li se o zamjeni ili kupnji, mislim da je normalno da pošalješ čisto i očuvano. Reci joj ako neće htjeti vratiti stvari da ćeš joj ostaviti negativnu. Nemoj dozvoliti da te netko radi budalom.
2016 02 22
negativna, bez daljnjega. i btw, bljak.
2016 02 22
Strašno. Kud je puno dlaka tu ti je poslala i oštećeno. Naravno da si normalna i da to nije u redu od nje.
2016 02 22
Ne, to nije normalno. Kao ni smrdljivu odjeću, cipele i sl. Javi joj se za povrat stvari, a ukoliko odbije, ostavi negativnu, a njene podatke stavi na crnu listu. Poslikaj četku, dlake i oštećenja da imaš dokaz.
2016 02 22
A fuj
2016 02 22
1 2 3 4 5 ... 6
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija