Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

Ma kakva je to četka od 150 kn?? Za šta majketi?
2016 02 22
Biće ta sama četka pa zato ima dlaka, oprala je ona nju., al četka se sama isprljala
2016 02 22
Ženskica čula da neke prodaju kosu pa odlučila naplatiti ovu na četki.
2016 02 22
Ta četka ima tolikou cijenu jer je oplemenjena tim dlakama i šporkicom :')
2016 02 22
Al ja to stvarno ne kužim... majke mi... pa minut posla bi joj bilo skinut te dlake i urediti četku da joj je bilo imalo stalo. Ma negativna ko kuća! Ovo je čisti nemar. :@
2016 02 23
ajme meni. ajme meni. ajme meni. bljak. bljaaaaaaaaaaak!!!! želudac mi se okrenuo od te slike. da sam primila u ruku, prala bi je deset puta razrjeđivačem. jesam malo neat freak, ali onak. onaaaaaaaaaaak.
2016 02 23
> Majalike: > Ma kakva je to četka od 150 kn?? Hahahhaha😂😂 električna
2016 02 23
Hahahahha bar san se pošteno nasmijala vašim komentarima 😂😂
2016 02 23
eto slicno iskustvo moze savjet? danas - znaci nakon 42 suradnje samo sam jedno neugodno iskustvo imala kad me cura prevarila za novce i danas za zamjenu. trebala sam joj poslati krzneni prsluk, NOVI kupaci i adidas top a ona meni traper kosujlu, neku jaknicu (koledzicu) i "novi" kupaci. Ima dvije povratne pozitivne i mijenjamo se tiskom poslat cemo si u utorak (prosli) nosim ja stvari sa dobom ona mi se javi da ne moze da joj je kosulja kod brata. Na pravu mi je sumnjivo al reko ajde boze moj desava se. Drugi dan (srijeda) opet ja nosim stvari sa sobom ona mi javi da je bila an tisku i da im nije kompjuter radio i da curu pozna i ostavila joj je paket da ce doci po sifru navecer ili drugi dan ujutro. Ne javlja se do drugog dana (cetvrtak) popodne da ipak nije poslala nego je pokupila paket i da je cijeli dan u drugom gradu. U petak fala ti boze posalje i pita hocu i ja i nesto mi govori da ipak pricekam i ja kazem da cu kad budem dizala paket. Danas dode paket ala majketi kad sam otvorila vrecicu kad me zalupio smrad ustajale robe. FUJ FUJ FUJ odvratan smrad kao po plijesni to je prva stvar. Drugo kupaci je poderan na gacama (novi iz Amer'ke) i zaprljan necime, trece jaknica je kratka neproporcionalna dode mi do ispid sisa a rukavi dugacki bijeli (citaj sivi) gubaviii i k tome pustena boja po njima. Kosulja u ok stanju al od smrada nisam ni htjela nista probavati. kad sam joj se javila samo je rekla "kupaci je nov al ok ako ti tako zelis posalji mi, samo mi javi sifru :)" eto. sta da sad radim? negativna ili ne jer me nije prevarila? neutralna? :S
2016 02 23
P.S. sorry for long post :*
2016 02 23
ANAKONDA44 Sorry ali ja ti želim vratiti ovu četku, jednostavno mi je pregadljiva za korištenje...Nije ni približno u stanju u kakvom si je opisala. A ove dlake ja zaista ne mogu čistit. Ili mi vrati makar mojih 80kn koje sam ti bzvz uplatila jer sam ti poslala novu ogrlicu koju sam dobro platila..ova četka ne vridi te novce . prije 4 sata jelenagot Možeš li mi slikati četku da vidim tu gadljivost, ja stvarno ne vjerujem da sam poslala takvu četku. A rtikle nažalost, kao i većina ovdje na krpicama ne primam nazad niti vraćam novce. prije 2 sata jelenagot mogu ti eventualno vratiti ogrlicu prije 1 sat ANAKONDA44 A sta sam ja bacila 80kn za "ono"?? Vrati mi ogrlicu i novce, a ja cu tebi četku skupa s dlakama. prije 1 sat ANAKONDA44 prije 1 sat ANAKONDA44 Zbog bljeskalice se ne vidi al plave su dlake..i hrpa ih je!! prije 1 sat jelenagot Jesu i na nastavcima dlake ili samo na toj četki? prije 1 sat ANAKONDA44 I na onoj drugoj četki, tj nastavku ih ima. Pokušala sam ih očistiti al jednostavno mi se gadi. Jbg, sta bi ti da ti neko pošalje kutiju punu dlaka? prije 1 sat jelenagot Kako ti se gadi,jel ti nemaš dlake odnosno vlasi? Žao mi je stvarno ali mislim da praviš veliku dramu oko praktički ničega, da sam ja takvu dobila najnormalnije bi skinula dlake i isfenirala kosu, ne bi čak ni dezinficirala jer smatram da nismo životinje ni stoka pa da moram iza svakog komada odjeće, obuče ili nakita kupljenog/zamjenjenog na krpicama dezinficirati, da mi je to prioritet ne bi kupovala na krpicama. Ovdje stvari nisu nove nego nošene i korištene pa ne vidim stvarno razlog tvoje gadljivosti
2016 02 23
Nije mi stala vila prepiska al to je ugl to 😂
2016 02 23
Imala sam super suradnju s tom curom i sad sam apsolutno šokirana ovakvim viđenjem higijene, pristojnosti i uljuđenosti >:(
2016 02 23
A pa eto..zato sam i stavila prepisku..neću se ja cigancit ni radi ogrlice ni radi 80kn samo mi nikako nije jasnooo.. nisam joj ni negativnu cak ostavila.. Mislim, i slučajno da ti se dogodi zar te ne bi bilo sram i zar ne bi isti čas vratila? Mene bi bilo itekako
2016 02 23
> ANAKONDA44: Sori fkt mi te zao,ali ovaj dio gdje te ona pokusava uvjeriti da ne dramis bzvz i da bi si ona odmah isfenirala kosu me bas nasmijao😂Jednostavno ne vjerujem da postoje takve cure koje ocito ne znaju sta je higijena!! > ANAKONDA44 > Sorry ali ja ti želim vratiti ovu četku, jednostavno mi je pregadljiva za korištenje...Nije ni približno u stanju u kakvom si je opisala. A ove dlake ja zaista ne mogu čistit. Ili mi vrati makar mojih 80kn koje sam ti bzvz uplatila jer sam ti poslala novu ogrlicu koju sam dobro platila..ova četka ne vridi te novce . > prije 4 sata > jelenagot > Možeš li mi slikati četku da vidim tu gadljivost, ja stvarno ne vjerujem da sam poslala takvu četku. A rtikle nažalost, kao i većina ovdje na krpicama ne primam nazad niti vraćam novce. > prije 2 sata > jelenagot > mogu ti eventualno vratiti ogrlicu > prije 1 sat > ANAKONDA44 > A sta sam ja bacila 80kn za "ono"?? Vrati mi ogrlicu i novce, a ja cu tebi četku skupa s dlakama. > prije 1 sat > ANAKONDA44 > prije 1 sat > ANAKONDA44 > Zbog bljeskalice se ne vidi al plave su dlake..i hrpa ih je!! > prije 1 sat > jelenagot > Jesu i na nastavcima dlake ili samo na toj četki? > prije 1 sat > ANAKONDA44 > I na onoj drugoj četki, tj nastavku ih ima. Pokušala sam ih očistiti al jednostavno mi se gadi. Jbg, sta bi ti da ti neko pošalje kutiju punu dlaka? > prije 1 sat > jelenagot > Kako ti se gadi,jel ti nemaš dlake odnosno vlasi? Žao mi je stvarno ali mislim da praviš veliku dramu oko praktički ničega, da sam ja takvu dobila najnormalnije bi skinula dlake i isfenirala kosu, ne bi čak ni dezinficirala jer smatram da nismo životinje ni stoka pa da moram iza svakog komada odjeće, obuče ili nakita kupljenog/zamjenjenog na krpicama dezinficirati, da mi je to prioritet ne bi kupovala na krpicama. Ovdje stvari nisu nove nego nošene i korištene pa ne vidim stvarno razlog tvoje gadljivosti
2016 02 23