Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

> laurai7: > eto slicno iskustvo moze savjet? > danas - znaci nakon 42 suradnje samo sam jedno neugodno iskustvo imala kad me cura prevarila za novce i danas za zamjenu. trebala sam joj poslati krzneni prsluk, NOVI kupaci i adidas top a ona meni traper kosujlu, neku jaknicu (koledzicu) i "novi" kupaci. > Ima dvije povratne pozitivne i mijenjamo se tiskom poslat cemo si u utorak (prosli) nosim ja stvari sa dobom ona mi se javi da ne moze da joj je kosulja kod brata. Na pravu mi je sumnjivo al reko ajde boze moj desava se. Drugi dan (srijeda) opet ja nosim stvari sa sobom ona mi javi da je bila an tisku i da im nije kompjuter radio i da curu pozna i ostavila joj je paket da ce doci po sifru navecer ili drugi dan ujutro. Ne javlja se do drugog dana (cetvrtak) popodne da ipak nije poslala nego je pokupila paket i da je cijeli dan u drugom gradu. U petak fala ti boze posalje i pita hocu i ja i nesto mi govori da ipak pricekam i ja kazem da cu kad budem dizala paket. > Danas dode paket ala majketi kad sam otvorila vrecicu kad me zalupio smrad ustajale robe. FUJ FUJ FUJ odvratan smrad kao po plijesni to je prva stvar. Drugo kupaci je poderan na gacama (novi iz Amer'ke) i zaprljan necime, trece jaknica je kratka neproporcionalna dode mi do ispid sisa a rukavi dugacki bijeli (citaj sivi) gubaviii i k tome pustena boja po njima. Kosulja u ok stanju al od smrada nisam ni htjela nista probavati. > kad sam joj se javila samo je rekla "kupaci je nov al ok ako ti tako zelis posalji mi, samo mi javi sifru :)" eto. sta da sad radim? negativna ili ne jer me nije prevarila? neutralna? :S Očito neki ljudi imaju drugačiji vid higijene 😂
2016 02 23
> TINAP2014: > > ANAKONDA44: > Sori fkt mi te zao,ali ovaj dio gdje te ona pokusava uvjeriti da ne dramis bzvz i da bi si ona odmah isfenirala kosu me bas nasmijao😂Jednostavno ne vjerujem da postoje takve cure koje ocito ne znaju sta je higijena!! > > ANAKONDA44 > > Sorry ali ja ti želim vratiti ovu četku, jednostavno mi je pregadljiva za korištenje...Nije ni približno u stanju u kakvom si je opisala. A ove dlake ja zaista ne mogu čistit. Ili mi vrati makar mojih 80kn koje sam ti bzvz uplatila jer sam ti poslala novu ogrlicu koju sam dobro platila..ova četka ne vridi te novce . > > prije 4 sata > > jelenagot > > Možeš li mi slikati četku da vidim tu gadljivost, ja stvarno ne vjerujem da sam poslala takvu četku. A rtikle nažalost, kao i većina ovdje na krpicama ne primam nazad niti vraćam novce. > > prije 2 sata > > jelenagot > > mogu ti eventualno vratiti ogrlicu > > prije 1 sat > > ANAKONDA44 > > A sta sam ja bacila 80kn za "ono"?? Vrati mi ogrlicu i novce, a ja cu tebi četku skupa s dlakama. > > prije 1 sat > > ANAKONDA44 > > prije 1 sat > > ANAKONDA44 > > Zbog bljeskalice se ne vidi al plave su dlake..i hrpa ih je!! > > prije 1 sat > > jelenagot > > Jesu i na nastavcima dlake ili samo na toj četki? > > prije 1 sat > > ANAKONDA44 > > I na onoj drugoj četki, tj nastavku ih ima. Pokušala sam ih očistiti al jednostavno mi se gadi. Jbg, sta bi ti da ti neko pošalje kutiju punu dlaka? > > prije 1 sat > > jelenagot > > Kako ti se gadi,jel ti nemaš dlake odnosno vlasi? Žao mi je stvarno ali mislim da praviš veliku dramu oko praktički ničega, da sam ja takvu dobila najnormalnije bi skinula dlake i isfenirala kosu, ne bi čak ni dezinficirala jer smatram da nismo životinje ni stoka pa da moram iza svakog komada odjeće, obuče ili nakita kupljenog/zamjenjenog na krpicama dezinficirati, da mi je to prioritet ne bi kupovala na krpicama. Ovdje stvari nisu nove nego nošene i korištene pa ne vidim stvarno razlog tvoje gadljivosti Pa da, kao ja luda 😂😂
2016 02 23
Ja mislim da bi te dlake zaslužile jednu sočnu neutralnu.
2016 02 23
Ma da je samo vratila te novce pa i zadržala ogrlicu sve OK, ja ne bi ni spominjala, al ona mene pravi ludom..i to mi je smisno, mislim, sta da ja odgovorim na ovo nego da zadrži sve i dovidjenja, a ja četku bacim u smeće!
2016 02 23
Moze link da vidimo koja je to cura s kojom nitko nebi zelio suradivati
2016 02 23
Dlake možda zaslužuju neutralnu, al oštećenja bogme negativku.
2016 02 23
Ja ne znam jesam jedina, ali kad drugom šalješ robu odnosno artikl, prije toga ga fino opereš, ako je opran ali ne friško ja ga malo namirišim bisom, obuću prije slanja operem od nečistoća, blata...dečko je dobio tiberlandice s 3 kg blata na njima, ne znam kako im nije bilo žao platiti više poštarine zbog toliko blata :') :')
2016 02 23
Ostavi negativnu jer je zaslužila, a ako ne negativnu ostavi neutranu i sve lipo opiši
2016 02 23
ma negativnu joj daj ..ma kakva neutralna.. sta ce tebi njezin dnk na cetki?! pobogu.. kako neki mogu biti odvratni.. uzas! daj joj sansu za povrat.. ako nece zakelji joj njezinu "higijenu" sa negativnom i slikama u povratne. pa da vidimo.. tih njezinih dvadeset ili koliko vec povratnih nisu nikakva isprika za to sto si dobila
2016 02 23
daj joj negativnu mozda ce si razmislit! kad bi njoj neko poslo zamazane gace i kad bi ju neko pitao " ti nemas onu stvar?" kao sto je tebe pitala jel ti nemas kosu, sigurno bi samo oprala gace, po meni je to jednako jer budimo realni kosa nije cista, uopce a mogu si milit kakva je njena ako takve stvari salje!
2016 02 23
Ovdje baš skužiš koliko pojedini ljudi imaju drukčije shvaćanje nekih pojmova od tebe. Ali ne, nije u redu i nije normalno jer je ovo ispod najniže razine svakog mogućeg shvaćanja pojma "čisto i uredno" kakve bi stvari koje šaljemo u najmanju ruku trebale biti. Tu vrlo brzo naučiš da se npr. tvoje i tuđe "kao novo" mogu jaaako razlikovati, ali neki minimum valjda postoji, a ovo je daleko ispod toga.
2016 02 23
Prije slanja se malo počešljala i onda ubacila u paket. Strašno. Inače, ja nisam previše gadljiva, očistila bi dobro prije uporabe, ali nije uredu da se takvo nešto uopće šalje. Pa gdje joj je bila pamet kad je stavljala to u paket i još reći da dramatiziraš. Pa gadi ti se i šta sada, svima nam se nešto gadi, zavisi od osobe do osobe. Niti se ispričala ni ponudila povrat.
2016 02 23
Realno, da si gadljiva- ne bi ni uzimala korištenu četku, makar ona bila samo isprobana. Ne samo da ne shvaćam da je mogla poslati s toliko dlaka, nego ne kužim kak njoj to nije bilo strašno za vidjet. Ja uvijek, ali uuuuviiijek svoju četku za kosu očistim nakon šta je iskoristim jer ne mogu to gledat kad se nakupi :D Neš ti posla, 2 sekunde skupit i bacit :O
2016 02 23
Otvaracici teme savjetujem negativnu, ako nece vratiti tvoje..sa slikama u povratnoj....a ako vrati neutralnu obavezno....isto sa slikama!! Laura isto ostavi barem neutralnu..sa objasnjenjem kakvi artikli su stigli..ako imas slike super...sutra ce ih ta opet pokusati uvaliti nekome! A smatram da si ti svoje poslala...nebi ti ona vratila nista..
2016 02 23
Jutro !! Pa kak ne bi bilo u redu ? Pa sve smo mi lude i jedva čekamo da nam takve frajle uvale svu , svoju prljavštinu , zmazanoću , poflekanu i smrdljivu odjeću , dlakave četke i spovračane sakoe . Bez toga , ne bi bile sretne :@ Ma fuj...ljigavo i odvratno . Spiči ti njoj lijepo negativnu i bok .
2016 02 23