Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

Dea, ja se tebi čudim :o Ti bi očistila četku prije upotrebe jer nisi gadljiva ?! Nemoj se ljutiti, ali moj je stav da oni koji ne bi dramili kad bi ovakvu gnjusotu primili ne bi imali problema ni takvu gnjusotu poslati :(
2016 02 23
Gud morning, Winxy :") ! Taman pomisli čovjek da je sve na Krpicama vidio i ništa ga ne može iznenaditi, kad ono...... ,:(
2016 02 23
Jest, cura se ispričala, nije da nije i rekla da joj NIJE JASNO kako je takvu četku poslala (meni je još manje jasno)..i onda su slijedile ove poruke sta sam stavila. Al rekla je da mi može eventualno vratit ogrlicu, sta po meni nije fer... Stvarno mi se ne da s nikim prepucavat ode al mislim da cu joj lupit barem neutralnu, makar samo zbog ovoga da dramim bezveze jer vidim da bi i ostale cure reagirale kao i ja ;) Mislim, pogrisila si, pa vratiš mi moje, ja tebi tvoje i problem riješen, a ne "ja kao ni većina na krpicama ne primam natrag stvari i ne vraćam novac" ..glupost...al' stvarno radim i u takvoj branši da se svaki dan mogu neprestano cudit ljudima :)
2016 02 23
> gitadevi: > Gud morning, Winxy :") ! > Taman pomisli čovjek da je sve na Krpicama vidio i ništa ga ne može iznenaditi, kad ono...... ,:( Bok Gita ! Tak je ....pa nije to neka rupica na majici , izvučeni končić ili sitna flekica pa da ti promakne . Al ovo.....zmazano , čupavo , dlakavo....evo...sve su mi se dlake naježile pri pomisli na to. I još je milostiva bezobrazna ....e nemre to tak . Nek se cura nauči pameti a za nagradu lijepa i sočna povratna po zasluzi .
2016 02 23
Evo, imam punu korpu prljave robe za oprati, želi li možda neko kupiti da ne palim mašinu bez veze? Mislim ono 😂😂
2016 02 23
Ma da...negativna ko kuca...sa slikom u povratnoj...da joj krasi profil urednoscu! Jos bi poslala ogrlicu...a lovu nece... ]:( Meni je jedna rekla...nakon sto sam joj napisala da mi je poslala artikal sa zutim ovratnikom (vidi se da nije prano...bice od kad je kupljeno).....da nema masine...pa nije mogla...i da sta sam odmah nervozna da nema ostecenja...da operem! Wtf...znaci ona ne pere nista dok se ne raspadne...jer nema masinu... Neka bi umrle da iskoriste blagodati vlastitih ruku!
2016 02 23
Ajme uzas.. Nije mi jadno tih cura ako im stvar ne pase normalno da vracas novac...
2016 02 23
možda ipak ima stoke među nama...ja kad sam prodavala četku od rowente muž mi rekao da nisam normalna koliko sam ju čistila a bila nova,ja sam nedavno dobila majicu koja ne da je smrdila po znoju nego je smrdila po kiselini od znoja,ustajalog 10dana,znate ono znoj na znoj i još uflekanu,lijepo detaljno poslikala,smrad nažalost nisam mogla i sve riješila sa prodavačicom...al majku mu ja nebi takvu majicu poslala mislim zacrvenim se od pomisli...pični ti njoj negativnu i zdravo..obično ih to probudi... :,'(
2016 02 23
Da 80 kn i ogrlica za ovu četku... I onda ti krene cijeli arsenal izlika, uvik uvik uvik isto. To me najviše smeta. Tražila bih povrat svega i slala joj nazad, ok ne vraćaš novac i predmet ako si unaprijed rekla/fotkala pa je druga strana pristala, ali kad si me odlučila iznenadit, to tvoje pravilo više ne vrijedi..
2016 02 23
a ovo je prestrašno,,,pa takve četke su nove 100 kn,,,,, daj link te dame
2016 02 23
> jacica: > a ovo je prestrašno,,,pa takve četke su nove 100 kn,,,,, > daj link te dame evo tebi jednu pusu , zagrljaj i <3
2016 02 23
Wiksica <3 <3 <3 <3 <3 <3 veliki zagrljaj :)
2016 02 23
prošla me jeza,uh ne želim ni znat kaj je na toj cetki....uzas,uh
2016 02 23
> gitadevi: > Dea, ja se tebi čudim :o > Ti bi očistila četku prije upotrebe jer nisi gadljiva ?! > Nemoj se ljutiti, ali moj je stav da oni koji ne bi dramili kad bi ovakvu gnjusotu poslali ne bi imali problema ni takvu gnjusotu poslati :( Nisam rekla da nebi dramila nego da nisam gadljiva. Kakve to veze ima s time. A takvo što nikad nebi poslala. Ono što sam do sada slala, oprala bi prije bez obzira što je već bilo oprano. Opet kažem, ovisi od osobe do osobe. Meni se neke druge stvari više gade nego to.
2016 02 23
odvratno!!!!! ]:(
2016 02 23