Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

Koji UZAS!!!! Obavezno negativna. Ma kako je nije sram? I inzistiraj na povratu svojih stvari....i ogrlice i novaca... ovo sta ti je poslala je grozno!!!!!
2016 02 23
ANAKONDA44 jelenagot prije -3 sekunda Oprosti, ali zaista si zaslužila negativnu. Dogovorile smo zamjenu, ja tebi skupu ogrlicu koju nikada nisam nosila i 80kn za električnu četku za koju je pisalo da je jako malo korištena i da ju prodaješ samo zato šta si dobila novu. Poslala sam ti i ogrlicu i novce odmah sutradan i sve je bilo u redu, da bi ja kada sam otvorila svoj paket doživila šok! Četka je bila užasno prljava, fali joj par zubaca i PUNA je dlaka, kako ona tako i cijeli paket u kojoj je stajala. Kontaktirala sam te da vratimo stvari natrag, da bi mi ti rekla da kao ni većina na krpicama ne vraćaš stvari...e pa ni većina ne šalje prljave stvari! I da, da ne dramim bezveze, da je očistim i isfeniram se...cijelu prepisku imam, tako da nemam šta lagat. Sliku četke prilažem, također. Ostajem pri onom šta sam ti napisala u zadnjoj poruci da se ja neću cigančit s tobom radi ogrlice i 80kn, al neka bar druge cure znaju kakve stvari mogu očekivat. Lp
2016 02 23
Ipak sam ostavila negativku, zaslužila je
2016 02 23
Stavila si temu na krivo mjesto. Ne mogu vjerovat sta dobila u zamjenu i da je ta cijena od 150 kn uopce bila navedena za obicnu prljavu dlakavu cetku. Zasluzila je negativnu. Sramota.
2016 02 23
Nekim curama jednostavno nije jasno da ovo nije mjesto di se stavlja inoseno smece nego nova , ocuvana roba koju ne nosis jer nije stigla na red ili ti vise ne odgovara itd
2016 02 23
Prljavi ostaju prljavi... A najbolja konstatacija mi je ta da nismo stoka, pa da moramo dezinficirati tuđu robu... Pa da, najbolje da hlače s tuđe guzice i pi*de(da prostite na izrazu) oblačim na sebe neoprane, bez ikakve brige... Tako isto i tu četku, najbolje da si ti sebi išla počešljati kosu s tom četkom u takvome stanju, i pokupiš otpale stanice s njezine glave, koja možda nije ni prana u zadnjih nekoliko (tje)dana, a četka samim time korištena mjesecima. Ma daj, pa kako ti to uopće može smetati ,:( . Od nekih mi se ljudi stvarno povraća kada vidim koliki su čistunci...
2016 02 23
Anakonda,dobro da si joj spucila negativnu ,da možeš trebaš joj svakih pola sata ostavljat neg..sramota!!! ma fuj jedan,ovo još nisam dozivjela nigdje ,di joj je pamet tako nešto poslat ??? nemam riječi!! i još krivi neke druge ,da su ovo krpice i da tako svi....nemma riječi,zao mi je ful sto si dobila takava smrad :(
2016 02 23
Dea, htjela sam reći - koji ne bi dramili kad bi ovakvu gnjusotu PRIMILI, lapsus. Ali mogu ispraviti : koji nisu gadljivi kad ovakvo nešto prime.
2016 02 23
I evo upravo vidim da je izbrisala pozitivnu koju je ona ostavila meni, pa da poludiiiiš 😂😂
2016 02 23
I evo upravo vidim da je izbrisala pozitivnu koju je ona ostavila meni, pa da poludiiiiš 😂😂
2016 02 23
I evo upravo vidim da je izbrisala pozitivnu koju je ona ostavila meni, pa da poludiiiiš 😂😂
2016 02 23
I evo upravo vidim da je izbrisala pozitivnu koju je ona ostavila meni, pa da poludiiiiš 😂😂
2016 02 23
I evo upravo vidim da je izbrisala pozitivnu koju je ona ostavila meni, pa da poludiiiiš 😂😂
2016 02 23
Ne kontam zasto je izbrisala...poslala je stvar koja nije ok kao prvo...i to za tvoju urednu stvar i lovu...svjesna je toga..i nece da prizna pogresku. Mogla je jednostavno vratiti tebi tvoje...ispricati se...i rjesena stvar... Sada joj smeta negativna...a sama je rekla da ti lovu vratiti nece... To je isto da ti njoj vratis samo gornji dio cetke...a donji eto ne vracas! :')
2016 02 23
Boze , pa mene bi bilo sram stavljat u prodaju takve stvari -.-
2016 02 23