Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li je u redu slati šporke stvari??

Eto na zalost otvaracica je dobila odgovor na naslov teme... Po dami iz njene suradnje...ocito je ok slati sporke i ostecene stvari...tocnije prodavati.. Dobila ona i lipu ogrlicu..i 80 kn..i jos je skaklje negativna! E neka joj je slika u povratnoj ogledalo...to ni 80 kuna oprati nece!
2016 02 23
bravo anakonda kaj si joj zakeljila neg i sliku.. jer ipak slika govori vise od rijeci.. a za ovaj slucaj ih nenedostaje.... jos uvijek mi se okrece zeludac...
2016 02 23
Ajmee katastrofa :(
2016 02 24
> gitadevi: > Dea, htjela sam reći - koji ne bi dramili kad bi ovakvu gnjusotu PRIMILI, lapsus. Ali mogu ispraviti : koji nisu gadljivi kad ovakvo nešto prime. Nisam nikad takvo nešto dobila, i sve to skupa mi ne bi bilo uredu kad bi to zatekla u paketu, eto to sam htjela reći. Gadljiva jesam, ali ne toliko :) Najviše sam gadljiva npr. na ženske javne wc-e, po tome se vidi koliko su žene neuredne. Ali, što se ove teme tiče, isto bi ju otvorila kad bi primila takvo nešto i isto bi se zgrozila kad bi vidjela da nije bila u stanju očistiti četku ili bilo što drugo što mi je poslano.
2016 02 24
Gledala sam tenisice kod dlakave jelene.... Stara moja, izgubila si kupca. Ali vjerujem da ne samo mene, jer da te netko proziva i ruga na forumu za onu gnjusobu od cetke i 80 kn je stvarno jadno.... Gdje ce ti dusa?
2016 02 24
Anakonda, jesi joj zalijepila u inbox link na temu?
2016 02 24
Ma nisam...žao mi je ovako blatit curu, al nije fer, mogle smo lipo zaminit stvari i nikom ništa, nego me još pravi ludom, kao ja dramim bezveze... Ne razumim zaista takve ljude, i još ono "mogu ti eventualno vratit ogrlicu”...ma briga me i za nju i 80kn al' neces me brate zaj...... Ja svoj obraz ne bi pogazila za nista, a pogotovo za pare, to mi je ono, uffff :(
2016 02 25
Bilo bi lijepo da sazna za ovu temu jer je ipak glavni akter, a možda ju i uvjeri da je u manjini. Još sam se pitala zašto nismo čuli njenu stranu priče, razmišljanja i tako...
2016 02 25
Tako i ja mislim, Hanamice :") Treba joj u inbox linkati temu - sama kazes, Anakondo, da ti je zao blatiti je (ialo je zasluzila), pa hajde da dobije priliku oglasiti se.1
2016 02 25
Ma zna ona sve i prati temu sigurno , sam se pravi grbava i dalje . Žmukljatorica :@
2016 02 25
A čujte, ne može biti gore od ovoga što je sad. Od početka me smeta to uvriježeno pravilo po profilima "nema povrata novaca" jer ovakvima daje vjetar u leđa. Možemo do sutra raspravljati što to zapravo znači...nekima je jednostavno opravdanje za prevaru.
2016 02 25
1 2 ... 4 5 6