Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Promjena poslodavca

Trenutno sam zaposlena 6mjeseci i htjela bih promjenit poslodavca ali taj novi poslodavac zeli primati naknadu za zaposlenje mladih od 30 godina. Pa me zanima dali moram bit prijavljena na burzi opet i onda pocet raditi kod drugog poslodavca ili ne?
2016 02 24
mislim da je to nešto što bi poslodavac trebao provjeriti na burzi, ipak se radi o njegovom benefitu. taj dio zbilja ne ovisi o tebi.
2016 02 24
da bi poslodavac dobio takve i slicne poticaje od drzave mora imati ciste papire, da nema poreznog duga prema drzavi, da nije duzan drzavi za doprinose radnika, da nije radnicima duzan place i da nikog od radnika nije otpustao unazad najmanje godinu dana i kad misli da je to sve u redu s njegove strane onda predaje zahtjev na burzi rada da zeli zaposlit nekog(imenom i prezimenom) s burze, pa ceka dok taj zahtjev odobre sto moze trajati dva tjedna ili dva mjeseca...i tek onda zaposljava doticnog covjeka s burze, a covjek mora na burzi biti najmanje 3mj. ili mozda i vise konkretno se treba raspitati na burzi ako se sto u meduvremenu promjenilo... realno, malo je takvih obicnih obrtnika koji zadovoljavaju sve te uvjete, jedino najvise beru poticaje ovi "tajkuni" tipa kerum i todoric koji su drzavi duzni stotine milijuna, a uz to dobivaju razno-razne poticaje
2016 02 24
Koliko znam ne mora se bit na burzi 3 mjeseca i vise, poslodavac smije imati porezni dug i odobrenje na zahtjev se ne ceka ni minute.(toliko sam ja upoznata s tim) Jedino sto bi mogao biti problem je ako se selis na isto radno mjesto,ne znam je li oni racunaju to kao da je vec iskoristen poticaj! Najbolje provjeriti direktno s njima.
2016 02 24
Ne treba se biti na burzi toliko dugo, vodim evidencije o radnicima za više firmi, jednom radniku je istekao ugovor prije par dana, i odmah dan nakon je zaposlen u drugu s tim poticajem za mlađe od 30 god. Mislim da se pobrkali te poticaje za mlađe od 30god i dugotrajno nezaposlene
2016 02 24
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija