Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Najbolja organizacija rasprodaja

Mislite da je bolje rasprodaju napraviti na način da se napiše da se cijene prepolove(one koje su već napisane) ili mijenjati cijenu svakom artiklu? Također, stvari koje su na rasprodaji držati tijekom cijele godine ili ih stavljati sezonski? Što vama najbolje pali.. Ja naprimjer oglasim rasprodaju da se cijepaju napisane cijene, jer mi se nekako čini da to ima više odjeka nego da mijenjam cijene...
2016 02 24
Da si kupac sam prepolovi cijenu je po mom bolje :)
2016 02 24
Ja mijenjam svakom artiklu cijenu :D
2016 02 24
jel funkcioniraju aukcije?
2016 02 24
Ja sam dosad uvijek stavljala da si kupilice same lome cijene...mislim da je tako privlacnije..pogotovo kada su cijene vec jako niske... Iako mi se sve cini da cure od jeftinij artikala bjeze...doslovno za nove dzempere koji su sada po 15kn nitko ne pita...valjda cure kontaju da cim su male cijene da ne vrijedi...steta... A da li oglase drzite sezonski ili drzite sve iste oglase tijekom cijele godine...
2016 02 24
> TINAP2014: > jel funkcioniraju aukcije? Evo sam ja prije po ure stavila aukciju na timberland originalne cizme kao nove...javim ti na kraju tjedna...zasad jos nema bidova... Ali mislim da slabo inace cure obracaju paznju na njih...
2016 02 24
ja sam nova ovdje pa se jos ufuravam haha
2016 02 24
Oglasi ostaju cijele godine, kada snizim cijenu napišem na kraju oglasa sniženo i novu cijenu, a u rublku cijene upišem novu cijenu
2016 02 24
nemam neko pravilo kakvu robu kada stavljam..badici su mi vecinom otisli usred zime hehe sve stavim pa ako stignem obnovim a netko možda i skuži ako je stavio u omiljene da mu je pala cijena pa posalje upit... često to i ostane samo na upitu hahahs
2016 02 24
Ja volim sezonski stavljat, jer ako nesto stoji dugo mislim da to nece nitko ni vidjet kad ce trazit. A kad snizim cijenu to napisem u oglasu da je snizena
2016 02 24
e neznam Vaša iskustva,,ali moje je da se nitko ne javlja na rasprodaju,,,imala sam tjedan dana na svu robu 50 % cijene nisam mjenjala,,a tek dvije cure su se javile,,,,tak da više nisam pametna
2016 02 24
Ja ne brišem ništa s profila, stavim snižene cijene, ali pristajem i na ostala sniženja. Također mi se ne da na sva zvona vikati da je sve povoljnije ili da ću prodati više šredmeta po značajno sniženoj cijeni jer će ispasti da artikli ne valjaju.
2016 02 25
> TINAP2014: > jel funkcioniraju aukcije? moja aukcija nije prošla najbolje, ne znam za druge
2016 02 25
smijemo li napisati u oglasu 'sniženo' ?
2016 02 25
Kako uopće funkcioniraju aukcije?
2016 02 25
1 2