Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemoze se staviti artikl

Nista mi ne radi vec 3 dana Napisem dugi artikl i onda mi ga ne zeli uploudat
2016 02 25
Jel ti ne želi stavljat slike, ili ne mozes odabrat kategoriju odjeće/obuće.. ?
2016 02 25
Meni danas na sreću radi, probaj obrisati slike i ponovo staviti meni je to upalilo
2016 02 25
Već drugi dan ne mogu staviti nove artikle;(. "Uputa: "Dodaj do 5 fotografija. Koristi .jpg ili .png datoteke maksimalne veličine do 2 MB.", sve fotografije su do 2 MB u jpg i ništa. Kako riješiti problem? Sve što ste naveli sam probala i dalje ništa:( Zna li netko kako se javiti adminu Mojih krpica? U impresumu stranice, opcija kontak također ne radi.
2016 02 26
Probala sam staviti nešto od kozmetike za prodati, i kako stavim sliku i napišem tekst, stisnem objavi, ništa. Kao nisam unijela materijal, koji materijal? dobro, napišem ja nešto, nisam unijela veličinu. Kakvu veličinu? jel ne bi trebalo nešto prepoznati da sam stavila kozmetiku? Naravno da ne nudi veličine i ne nudi mogućnost upisa ali traži da svejedno nešto stavim. i ne mogu uploadat. Ne kužim
2016 02 28
ma joj bolja je bila stara stranica, ovo je katastrofa. vec 2 sata pokusavam staviti slike I NISTA. sve ispunim i sve ok....ali slike samo vrti da ih ucitava a ocito nista ne radi -.- VRATITE STARU STRANICU
2016 02 29