Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TISAK - pouzeće

Korisnica zeli platiti prilikom preuzimanja, a zeli da joj posaljem tiskom. Je li to moguce? Ne mislim da se to moze preko tiska :| Hvala na pomoci <3
2016 02 25
kolko ja znam, ne moze :)
2016 02 25
Ne može. Kod mene je bio isto takav slučaj, pitala sam u Tisku i rekli su da oni nemaju tu opciju.
2016 02 25
Na taj nacin samo postom.
2016 02 25
Kao što su cure napisale......tisak nema tu mogućnost.
2016 02 25
Ne. I ne salji pouzećem jer deru na postarini. Skuzila sam da ima jeftina varijanta - posiljka s otkupninom. Samo savjetujem jel...
2016 02 25
Ma dajte, pa to je nova mogucnost kod Tiska. Ovako: dodjes na Tisak, sve ispunis, te posaljes paket. On kad dodje na kiosk, ljubazne tete prije otvaranja u 7:00, uzimaju pakete koji su dosli oko 4:30 ujutro i onda do 7:00 ih osobno razvažaju po kvartu do vas, u svojim privatnim automobilima.....I normalno vi im platite sve pri preuzimanju paketa. Ako nemaju auto, onda piče segway-om od Tiska koji je crveni naravno. Ne kužim kako to do sad niste vidjele? Zbog tog uvode i treću polu-smjenu na kioske....A normalno tete to odradjuju jer im je ionako prevelika plaća, a premalo posla imaju i neznaju što će sa svim slobodnim vremenom.
2016 02 26
> VexSkuljeva: > Ne. I ne salji pouzećem jer deru na postarini. Skuzila sam da ima jeftina varijanta - posiljka s otkupninom. Samo savjetujem jel... Molim objasni razliku između pouzeća i otkupnine.
2016 02 26
> hanami: > Molim objasni razliku između pouzeća i otkupnine. Zar to nije jedno te isto?
2016 02 26
> hanami: > > VexSkuljeva: > > Ne. I ne salji pouzećem jer deru na postarini. Skuzila sam da ima jeftina varijanta - posiljka s otkupninom. Samo savjetujem jel... > Molim objasni razliku između pouzeća i otkupnine. :,'(
2016 02 26
Cura misli na hp ekspres, to je skupo:) A preporucena posiljka sa otkupninon je jeftinija ali opet skupo, jer em platis postarinu 20ak kn, ovisno o tezini pa jos onaj ko preuzima dodatno 10 kn.
2016 02 27
Pouzeće i otkupnina... Eh i ja bih rekla da jeste dok se nisam uvjerila u suprotno. Ne znam njihove tehnikalije al pouzećem je postarina dozlaboga skupa, a s otkupninom mi nikad nije presla 18kn. Ne kuzim stvarno u cemu je fora nikad nisam pitala al nije isto.
2016 02 27
> NakitNikolina: > Cura misli na hp ekspres, to je skupo:) > A preporucena posiljka sa otkupninon je jeftinija ali opet skupo, jer em platis postarinu 20ak kn, ovisno o tezini pa jos onaj ko preuzima dodatno 10 kn. Jok! Nikad mi nije bilo skuplje od 18 kn. A pitala sam cure koje su preuzimale tj.plaćale, kaze nista nisu platile nista dodatno
2016 02 27
Pouzeće i otkupnina je jedna te ista stvar, samo je formalan naziv usluge "otkupnina", a ovaj drugi neformalan. To je slanje pošiljke za koju poštar prilikom dostave uzima naznačen iznos novca - zove se tako jer primatelj paket otkupljuje. Dalje razlikujemo slanje 1) preporučeno s otkupninom, te 2) HP ekspres s otkupninom (brži i skuplji način slanja koji ti garantira da će pošiljka npr. biti uručena sutradan do 10h, ovisno koju opciju odaberete).
2016 02 27