Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi artikli - kako ih pronaći?

Nikako se ne mogu snaći na novom dizajnu stranice. Zanima me gdje mogu vidjeti kao prije tek dodane artikle? --na naslovnici samo vidim popularne artikle. Kad dodam neku novu stvar, ne mogu je naći osim ako u tražilici napišem tipa hlače, košulja i sl. Molim pomozite!
2016 02 28
I mene to zanima već neko vrijeme, al nitko ne daje odgovora..meni to je bilo super pratiti što ima novo, pa ako mi se što sviđa uhvatiti prvai sl...sada ne znam
2016 02 28
Da i meni fali to novo :/
2016 02 28
Nema toga vise
2016 02 28
Ne mozete gledati sve nove artikle, ali mozete nrp samo odjecu ili smao obucu, dakle samo izaberete kategoriju koja vas zanima, odjeća. obuća, modni dodaci...
2016 02 28
Ja kad zelim kupiti novu svar upisem ''novo ...'' u trazilicu i izbaci doslovno svaki komad koji postoji na krpicama, tako da...
2016 02 28
Na naslovnici na početnoj stranici,u desnom kuti piše svi artikli,na to se klikne,i od 2 stranice kreću najnoviji artikli.Prvo su promovirani artikli pa kreću najnovije dodani.
2016 02 28
anja, i to je nešto..ali jel moguće preinačit stranicu da nam vrate nove artikle, mislim da to stvarno nedostaje
2016 02 28