Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem sa stranicom(opet)

zašto ne mogu ništa izmjeniti na artiklima?već danima...valjda će to netko popraviti!?
2016 03 01
ja sam također danas imala s tim problema,ali nakon 10 puta je uplalilo
2016 03 01
Zar sam ja jedna od onih 1% krpičarka kojima sve uredno radi :O
2016 03 01
ja isto nisam mogla,pa sam skontala da sad mozemo samo 5 tagova ubacit, još nikako da se naviknem na tu novu verziju...
2016 03 01
> leon22112014: > Zar sam ja jedna od onih 1% krpičarka kojima sve uredno radi :O nisi jedina, meni sve štima cijelo vrijeme :o
2016 03 01
> lotofme: > > leon22112014: > > Zar sam ja jedna od onih 1% krpičarka kojima sve uredno radi :O > nisi jedina, meni sve štima cijelo vrijeme :o i čak mi je puno bolja nova verzija i preglednija, posebno otkad možemo tražiti ljude po imenu !
2016 03 01
> lotofme: > > lotofme: > > > leon22112014: > > > Zar sam ja jedna od onih 1% krpičarka kojima sve uredno radi :O > > nisi jedina, meni sve štima cijelo vrijeme :o > i čak mi je puno bolja nova verzija i preglednija, posebno otkad možemo tražiti ljude po imenu ! heh nisam rekla da sa jedina nego da sam jedna od onih kojima to sve radi kako treba...a koliko vidim 99 % njih kazu da im nesto ne radi pa sam se svrstala u onaj 1 %
2016 03 01
ah da i ovo je navlakuša za reklamu ,jer je gore iznad otvorila temu o reklamiranju
2016 03 01
Kojih 99%?! Velikoj većini sve radi kako spada, inače ne bi milijun novih artikala u svakoj kategoriji osvanjivalo svai čas.... od toliko hiljada registriranih krpičarki nekolicina koja se javlja s problemima teško da čini 99%. A i od tih nekoliko polovica samo lovi u mutnom, tj. reklamira se već samim otvaranjem teme :@
2016 03 01
Meni ne radi nikako. I to vecinu vrimena. Ni priko explorera, ni Chromea ni Firefoxa. Ni priko komp ni priko mob.
2016 03 01
Kod mene je problem sa otvaranjem poruka i davanjem ocjena Dobijem poruku na e mail i logiram se i u razgovorima nema poruka,na mobitelu vidim poruku a ne mogu je otvoriti. U ocjenama mi ne nudi ništa samo prazno.
2016 03 30