Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć novoj curki :)

Bokic, nova sam tu i bas sutra ujutro moram ići slati neke paketiće pa me zanimalo sta mi savjetujete tj. kako da šaljem postom, cijene sam gledala nesto ali nisam bas u tome a nikad nisam ni slala pa da ne dođem tamo sa stvarima ko neki debil i ne znam sta rec/napraviti. Hvala na pomoći 😊
2016 03 02
kuverte sa mjehuricima su ti ful jeftine u knjizarama i narodnim novinama.. pitaj kupca kako zeli postarinu. obično ide na vlastitu odgovornost najviše.. ako imaš teške stvari najbolje ti poslati kao paket mislim da ti je do 5 kg 25 kn. uvijek ti je povoljnije imat svoju am balazu nego kupovati od poste npr naopačke izvrneš kutije od tiska i imaš solidnu kutiju za slanje postom.. čak i ako saljes obično kad ti lupi zig mozes tetu na posti pitat jel mozes uslikati - tako sam ja radila kad su me trazili obično slanje.. nije neki dokaz al eto znaš da je poslano..
2016 03 02
Hvala, uzela sam u papirnici srednju kuvertu onu deblju i došla je 1 kn Haha :)) hvala na pomoći u posti bi me vjerojatno opeljesili
2016 03 02
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija