Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, pomoc/savjet

Bok cure, ja sam relativno nova ovdje i imala sam izuzetno pozitivne suradnje i ugodne. Sad prije nekih cca dva tjedan uplatila sam curi za majicu i tjedana dana kao nije mogla poslat. Prvi izgovor je bio da joj je nestalo interneta u cijelom mjestu i to je kao trajalo danima, onda odjednom mi kaze da ima samo jedan tisak (iako tisak lokator pokazuje 4 tiska kod nje) i neznanm sto nije bilo uredu s tim tiskom al okej. Nadalje kao nema ni postu tamo nego je morala negdje otic u drugu postu i poslat i sad mi paketa nema vec tjedan dana. Sad nisam sigurna da li je ona to uopce poslala i bas sam nekaki povrijedena svim ovime da neznam racionalno razmisljat. Treba mi savjet, da li je moguce da je poslala pa jos nije stiglo?
2016 03 05
Ma mulja te stavi link profila da vidimo o kome se radi
2016 03 05
Nestalo interneta u cijelom njezinom mjestu? :')
2016 03 05
Ne kužim ili cura ne zna staviti link ili ..... Izgleda da imaš pravo nema interneta u njenom mjestu o:)
2016 03 05
Neznam da li bih joj ostavljala negativnu povratnu i stavila vam link njen jer eto jos uvijek se nekako nadam da me nije prevarila
2016 03 05
Da li se to dogadalo i vama?
2016 03 05
U mom gradu nije nikad nestalo interneta, moram priznati.
2016 03 05
Ja sam dosad imala samo pozitivna iskustva,na svu sreću :D ali da mi se netko izmotava da nema interneta u cijelom mjestu pitala bi je da li me smatra debilom hahah i onda jos da nema tiska nigdje u blizini,pa cak ni poste, onda bi se vec zapitala tko tu koga mulja x-) predugo si dopustila da te mulja i zavlaci
2016 03 05
Znaci da ostavim povratnu informaciju? Pomalo se bojim se cu onda i ja dobit tzv osvetnicu povratnu
2016 03 05
Daj nemoj biti naivna mulja te nikada ti nije poslala tu majicu, tražiš pomoć a ništa nečeš reći niti link staviti, kako misliš da ti pomognemo pomoću trikova
2016 03 05
Osvetničke povratne brišu admini kad im javiš situaciju u kojoj si bila
2016 03 05
> Anamarija02: > Osvetničke povratne brišu admini kad im javiš situaciju u kojoj si bila Hvala Vam to mi već puno znači :)
2016 03 05
Ana zao mi je zbog situacije...ali nema neta u cijelom mjestu...ono...iskopcalo sve vrste mreza danima...wtf..koliko ova biserka ima godina (vrticke price). Nego ti lijepo stavi link njenog profila ovdje javno...i onda joj posalji link teme u inbox...te joj kazi ako ti ne posalje..ili vrati lovu..da ces objaviti ime, adresu i podatke javno..te ju staviti na crnu listu! Edit..vidit ces kako onda nema problema sa netom. ;)
2016 03 05
Nema interneta u cijelom mjestu... A da to se i meni jednom desilo kad sam s Petrom Panom u Nigdjezemskoj pila kavu i bas sam htjela otici na Krpice kad ono nestalo interneta... Ajme pa ko je toliko lud da u to povjeruje.... Aaaa :/
2016 03 05
I još joj vjeruje i neće staviti link cura vjeruje u vile i vilenjake, a sretno ti živi ti u nadi da će ti majica doći
2016 03 05
1 2 3 4 5