Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, pomoc/savjet

Stavi link...trgnu se one malo..kad postane javno...sa negativnom neces postici nista...osim da ces i ti popiti osvetnicku...i to je to. I nadam se da shvacas da ce opet svi znati o kome se radi nakon sto dobije neg. Ana ovo su sve dobri savjeti...posto si trazila pomoc...zelimo ti pomoci da dobijes svoj artikal..ili novac natrag.:)
2016 03 05
Nada umire posljednja!! x-)
2016 03 05
Prošla sam slično kao i ti sa jednom korisnicom. Uplatila sam joj, ona kao poslala, pa nakon 10ak dana joj se vratio paket, pa je kao rekla da ce opet poslati ali nista... natezala sam se dugo sa njom, nije se javljala, ostavila sam negativnu ni tad se nije javila, dok nisam nekako nasla njen mail (oglasavala se i na njuskalu). Bolje ti je odmah reaguj dok ne bude kasno. Jel ti se javlja ona, jel ti odgovara na poruke?
2016 03 05
Da uredno mi odgovoro s Draga i slično i kao sve je uredu to je sve poslano nemam brige. Iako upočetnu dok je internet "kolapsirao" nije odg
2016 03 05
A broj za pracenje posiljke, jel ti dala? Tj kako ste dogovorile slanje?
2016 03 05
Neka ti da šifru ako nije, i zovi postu sutra, pitaj jel mogu provjeriti gdje je paket na tvoje ime. Ja sam tako zvala glavnu postu i oni odmah mogu provjeriti jel ide neki paket prema tebi ili ne.
2016 03 05
Hvala jako korisne informacije, inače trebala je poslat tiskom ali ima samo jedan tisak koji ili ne radi ili mu internet nesto nije uredu. Bila sam do pošte al sve sta su mi rekli da je već trebalo doć, nisam znala da mogu pitat da mi prate pošiljku
2016 03 05
Na profilu joj piše Dugo Selo, tamo ima barem tri Tiska, malo je dalje od Sesveta, pa nije na kraju svijeta. poznat mi je taj profil ne mogu ga sada povezati sa prevarom ili nečim drugim, ali sjetit ću se već............ ili je možda bila već u nekoj temi, javim
2016 03 05
> AnanaQ: > Da uredno mi odgovoro s Draga i slično i kao sve je uredu to je sve poslano nemam brige. Iako upočetnu dok je internet "kolapsirao" nije odg Kojim putem je poslano? Ako je preporuceno ili tisak...morala ti je dati sifru za pracenje.
2016 03 05
Iz Vrbovca je kaže i na taj račun sam uplatila, kaže da profil djeli s nekom curom koja je iz dugog sela, al svejedno u Vrbovcu ima barem 4 tiska, ja sam sa otoka pa u krugu od 500 m imam 5 tisak I hvala :)
2016 03 05
> Brdosuza: > > AnanaQ: > > Da uredno mi odgovoro s Draga i slično i kao sve je uredu to je sve poslano nemam brige. Iako upočetnu dok je internet "kolapsirao" nije odg > Kojim putem je poslano? > Ako je preporuceno ili tisak...morala ti je dati sifru za pracenje. Ma kaže da je poslala običnom poštom, sa svim tim slanjima imala je nakakvih porblema
2016 03 05
Pitaj je odmah sifru...ako nema...laze te.. Na tvom bih mjestu onda trazila povrat love.
2016 03 05
> AnanaQ: > > Brdosuza: > > > AnanaQ: > > > Da uredno mi odgovoro s Draga i slično i kao sve je uredu to je sve poslano nemam brige. Iako upočetnu dok je internet "kolapsirao" nije odg > > Kojim putem je poslano? > > Ako je preporuceno ili tisak...morala ti je dati sifru za pracenje. > Ma kaže da je poslala običnom poštom, sa svim tim slanjima imala je nakakvih porblema Obicnom! Tu nema sifre za pracenje...i ti ne mozes dokazati da nije ni poslala!
2016 03 05
> Brdosuza: > Pitaj je odmah sifru...ako nema...laze te.. > Na tvom bih mjestu onda trazila povrat love. Da li postoji ikakva potvrda ako je poslano običnom poštom?
2016 03 05
Dobije račun na pošti
2016 03 06