Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, pomoc/savjet

E svašta al nije ni nemoguce opet -da obično toliko putuje.. E sad nema tu pameti majkomila pa uvik se čudim s ovakvim situacijama
2016 03 06
Ima pameti smisna ;)...neka zahtjeva povrat love...vec je sve stavke dogovora prekrsila.. Prvo laganje...slanje po vlastitoj odluci..itd.. Pare neka vrati...a Ani AKO dode neka ne podize paket..i vratit ce se posiljatelku..ili neka ga vrati..i posalje obicnim putem!
2016 03 06
U prijašnjim temama kod slanja obično poštom, bilo je riječi da pošiljke dođu i do 14 dana. No ako si kao kupac platio određeno slanje i prodavač je pristao na isto(dakle da može slati Tiskom) ta promjena ishitrena je meni već sad upitna, pa umjesto da popravi stvar i pošalje preporučeno, pošalje obično, kako god, ali zrelo za prvu negativnu. Ako ima argument s kojim će potvrditi slanje, ok, no čini mi se ništa od toga.
2016 03 06
> AnanaQ: > Hahah! Hvala cure, zatrazit cu povrat pa ako ne ide negativn ok...čak i ako dobiješ povrat novca, bilo bi u redu da ostaviš barem neutralnu povratnu ocjenu, kao upozorenje svima ostalima koji će poslovati s njom da ženskica baš i nije najpouzdaniji prodavač.
2016 03 06
> harpo31: > U prijašnjim temama kod slanja obično poštom, bilo je riječi da pošiljke dođu i do 14 dana. > No ako si kao kupac platio određeno slanje i prodavač je pristao na isto(dakle da može slati Tiskom) ta promjena ishitrena je meni već sad upitna, pa umjesto da popravi stvar i pošalje preporučeno, pošalje obično, kako god, ali zrelo za prvu negativnu. Ako ima argument s kojim će potvrditi slanje, ok, no čini mi se ništa od toga. Kad smo se dogovarale pitala sam je da ako mkze malo cijenu spustit sta je ona rekla da mi mkze uracunat postarinu i eto dogovorile smo se za tisak. Tako da prakticki nisam platila za to ali dogovor je dogovor.
2016 03 06
> dankamilasic: > > AnanaQ: > > Hahah! Hvala cure, zatrazit cu povrat pa ako ne ide negativn > ok...čak i ako dobiješ povrat novca, bilo bi u redu da ostaviš barem neutralnu povratnu ocjenu, kao upozorenje svima ostalima koji će poslovati s njom da ženskica baš i nije najpouzdaniji prodavač. I meni se to cini fer , hvala :)
2016 03 06
> Brdosuza: > Ima pameti smisna ;)...neka zahtjeva povrat love...vec je sve stavke dogovora prekrsila.. > Prvo laganje...slanje po vlastitoj odluci..itd.. > Pare neka vrati...a Ani AKO dode neka ne podize paket..i vratit ce se posiljatelku..ili neka ga vrati..i posalje obicnim putem! Hvala ovo mi je dosta pomoglo :) Nisan se nadala da cu morat trazit savjet u vezi ovakvih stvari, tuzno je sta ljudi sve rade za sitne novce
2016 03 06
Hvala vam cure puno ste pomogle :) Sutra jos odem do poste provjerit da li je poslano, zatrazila sam vec od nje povrat ali mi je odgovorila da ona samo zeli ispriku, tako da ako nebude srece sutra u posti ostavim negativnu
2016 03 06
> AnanaQ: > > dankamilasic: > > > AnanaQ: > > > Hahah! Hvala cure, zatrazit cu povrat pa ako ne ide negativn > > ok...čak i ako dobiješ povrat novca, bilo bi u redu da ostaviš barem neutralnu povratnu ocjenu, kao upozorenje svima ostalima koji će poslovati s njom da ženskica baš i nije najpouzdaniji prodavač. > I meni se to cini fer , hvala :) nije samo stvar u tome koliko je nešto fer ili ne. povratne tome i služe: da objektivno ocjeniš svoju suradnju ...a ta ocjena je orjentir svima ostalima koje dolaze poslije tebe. dakle..... po nekom nepisanom pravilu, DUŽNA si pravedno prosuditi nečiji odnos prema ovom "poslu" i o tome izvjestiti ostale.
2016 03 06
Hvala ti, pokusala sam izbjec negativnu jer svakom se mpze dogodit al vidim sad da grijesim
2016 03 06
Laze sigurno, ako ti se paket salje tiskom, dolazi za 2, eventualno 3 dana, nema sanse da ti paket toliko dugo ne dolazi, a i k tome kad se salje tiskom ona treba ostavit neki tvoj kontakt(mail/broj moba) da u slucaju ako nesto pode po zlu mogu tebe nazvat, ostavi joj negativnu, drugo nije ni zasluzila
2016 03 06
Kaarlaa, poslala je poštom obično a ne tiskom kao što su se dogovorile.
2016 03 06
> AnanaQ: > zatrazila sam vec od nje povrat ali mi je odgovorila da ona samo zeli ispriku ***Ona*** želi ispriku? Za šta? za to šta te izmuljala? :O
2016 03 06
Nije da branim nekoga, ali kod nas nije predlani bilo neta 3 tjedna, od cega svo vrijeme za tcomovce, a zadnja 2 dana nitko ziv nije surfao ni prodavao, presjekli su optiku kad su popravljali prvotni kvar :') Drugo, mi na poslu dnevno saljemo stotine pisama, sto preporuceno, sto obicno. I NIKADA do sad se posiljka nije izgubila, eventualno se zagubi koja povratnica pa trazimo potvrde o urucenju kod preporuka. Tak da mi je misterij da bas na krpicama obitava stotine pehista kojima posta gubi posiljke.
2016 03 06
> LeSock: > Nije da branim nekoga, ali kod nas nije predlani bilo neta 3 tjedna, od cega svo vrijeme za tcomovce, a zadnja 2 dana nitko ziv nije surfao ni prodavao, presjekli su optiku kad su popravljali prvotni kvar :') > Drugo, mi na poslu dnevno saljemo stotine pisama, sto preporuceno, sto obicno. I NIKADA do sad se posiljka nije izgubila, eventualno se zagubi koja povratnica pa trazimo potvrde o urucenju kod preporuka. Tak da mi je misterij da bas na krpicama obitava stotine pehista kojima posta gubi posiljke. Pozdrav ovo su mi jako korisne informacije :) Ako vas mogu pitat da li je moguce da mi gospoda iz poste provjeri da li je paket poslan ako joj dam svoje ime i ime od posiljatelja , i to sve ako je posano obicno
2016 03 06
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija