Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, pomoc/savjet

AnanaQ Ovo je sa stranice pošte Korisnik je poslao obično pismo i nema nikakva dokaza (računa) da je pismo predao Hrvatskoj pošti te se ne sjeća točnog datuma slanja pisma. Može li korisnik u tom slučaju u poštanskom uredu pokrenuti potražni postupak uz pomoć potražnice – izvješća U navedenom slučaju može se postupiti u skladu s člankom 197. stavak 3. Uputa za obavljanje poštanskih usluga te člankom 54. stavak 7. Općih uvjeta za obavljanje univerzalne usluge. Korisnik u tom slučaju treba navesti barem okvirni datum slanja pošiljke po sjećanju. No činjenica je da će biti teško utvrditi sudbinu pošiljke zato što se takve pošiljke pojedinačno ne evidentiraju te bi na to trebalo skrenuti pozornost korisniku. Ako korisnik i dalje ustraje na podnošenju prigovora, prigovor se može uzeti u postupak jer se korisniku mora omogućiti njegovo pravo na podnošenje prigovora.
2016 03 06
> Samantaa: > AnanaQ Ovo je sa stranice pošte > Korisnik je poslao obično pismo i nema nikakva dokaza (računa) da je pismo predao Hrvatskoj pošti te se ne sjeća točnog datuma slanja pisma. Može li korisnik u tom slučaju u poštanskom uredu pokrenuti potražni postupak uz pomoć potražnice – izvješća > U navedenom slučaju može se postupiti u skladu s člankom 197. stavak 3. Uputa za obavljanje poštanskih usluga te člankom 54. stavak 7. Općih uvjeta za obavljanje univerzalne usluge. Korisnik u tom slučaju treba navesti barem okvirni datum slanja pošiljke po sjećanju. No činjenica je da će biti teško utvrditi sudbinu pošiljke zato što se takve pošiljke pojedinačno ne evidentiraju te bi na to trebalo skrenuti pozornost korisniku. Ako korisnik i dalje ustraje na podnošenju prigovora, prigovor se može uzeti u postupak jer se korisniku mora omogućiti njegovo pravo na podnošenje prigovora. Hvala puno sto ste se potrudili, svakako cu ujjutro otic do poste :)
2016 03 06
Nema na čemu :)
2016 03 06
Jel mozda netko zna zasto mi neda kupiti promovirane i posebne artikle za odjecu, vec par dana mi pise nema rezultat jel to zato jer je sve rasprodano ili? Hvala lijep pozdrav
2016 03 06
1 2 3 4 5