Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, ili ne?

Poz curke! Narucila sam majicu tu na krpicama od jedne korisnice, uredno uplatila i sve smo se dogovorile, kad ono ona meni nece poslat majicu jer kaze da joj nista nije sjelo na racun? I tako ja njoj govorim da sam uplatila na sto mi ona ne vjeruje i trazi da slikam uplatnicu. Meni je tata uplatio preko internet bankarstva, i eto nikako poslikat to nesto jer ga ne vidam cesto a on nit ne zna kako.. Inace ima nekoliko pozitivnih i nijednu negativnu, ali u isto vrijeme sam uplatila jos 3 cure i sve sam pakete uredno dobila a samo kao njoj nije sjelo na racun. Zato mi je sumnjivo. Nemam se sta svadat ili nesta za tih 50-ak kn, ali eto ne znam. Sto vi mislite? ,:(
2016 03 06
pa pitaj tatu da provjeri. mozda je broj krivo ukuco?
2016 03 06
Za početak nabavi dokaz o uplati, možda je gnjavaža zbog okolnosti, ali ne vidim kako drugačije da joj pokažeš uplatu. Ako i nakon toga bude tvrdila da ništa nije sjelo stavi joj negativnu i ovdje link na njezin profil..
2016 03 06
Stvarno se može desiti da ste krivo ukucali broj računa pa uplata nije prošla ili otišla na krivi račun, provjeri prvo to, ako ti uredno odgovara na poruke može biti da stvarno nije dobila novce, ako je uplata u redu onda stavi link profila na temu da je razvučemo, a onda na crnu listu, ali kažem ti prije provjeri uplatu
2016 03 06
A nije krivo ukucano jer sam ja tipkala i provjerila kao i uvijek.. A da izgleda da mi nema druge :P :,'(
2016 03 06
Ides pod transakcije i tamo treba pisati iznos i broj racuna na koji je uplaceno. To screenshotaj s tatinim mobom i onda nek on tebi a ti njoj posalji sliku.
2016 03 06
Onda bi ona tebi trebala dati izvadak da njoj nije nista sjelo i ako nije ni njoj onda treba ici u banku vidjeti kaj se desava.
2016 03 06
Kada je uplaćeno? Meni se ovo dogodilo prošli mjesec, dotad nije nikad i nisam mislila da je moguće da uplati treba toliko vremena da sjedne. Djevojci sam novce uplatila u petak internet bankarstvom i uvijek svima to sjedne odmah u ponedjeljak, ali njoj nije negdje do srijede ili čak četvrtka. ne sjećam se točno. Već smo bile na rubu da jedna drugu počnemo optuživati za prevaru :/
2016 03 06
nek vam tata pošalje email-om bankovnu potvrdu uplate pa to uslikajte i priložite dotičnoj kao dokaz...ja redovito na taj način radim hihihi ne uplaćujem ja već suprug :P
2016 03 06
> Frigga: > Kada je uplaćeno? Meni se ovo dogodilo prošli mjesec, dotad nije nikad i nisam mislila da je moguće da uplati treba toliko vremena da sjedne. Djevojci sam novce uplatila u petak internet bankarstvom i uvijek svima to sjedne odmah u ponedjeljak, ali njoj nije negdje do srijede ili čak četvrtka. ne sjećam se točno. Već smo bile na rubu da jedna drugu počnemo optuživati za prevaru :/ Ima barem 2 tjedna, ako ne i vise :s
2016 03 06
Da nije njena kartica HPB visa prepaid? I koliko povratnih ima?
2016 03 06
> sonja90: > Da nije njena kartica HPB visa prepaid? I koliko povratnih ima? Neznam sad..4 poz. povratne
2016 03 06
Hej odmah nakon tvoje teme tu mozes vidjet i moju, dakle curi sam uplatila samo preko uplatnice ali takoder mi je govorila 3-4 dana da nevidi uplatu i onda da joj je nestalo interneta u mjestu i da je to uzrikovalo da se uplata ne vidi (smjesno -.-). Ugl tad san joj slikala uplatnicu i rekla da joj nevjerujem i kad sam spomenila negativnu odma joj je uplata bila vidljiva al naravno nije poslala...
2016 03 06
Moze se dogodit da je krivo ukucan broj racuna i sama kazes da ti je tata uplacivao, znaci nisi posve sigurna... Moras nabaviti dokaz o uplati da joj pokazes i ako i tada odbija poslati onda ona laze i daj joj negativnu i objavi je na crnu listu.
2016 03 06
> Ronnie: > Moze se dogodit da je krivo ukucan broj racuna i sama kazes da ti je tata uplacivao, znaci nisi posve sigurna... Moras nabaviti dokaz o uplati da joj pokazes i ako i tada odbija poslati onda ona laze i daj joj negativnu i objavi je na crnu listu. Preko tatinog racuna ali ja sam sve tipkala i provjerila
2016 03 06
1 2