Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara, ili ne?

> AnanaQ: > Hej odmah nakon tvoje teme tu mozes vidjet i moju, dakle curi sam uplatila samo preko uplatnice ali takoder mi je govorila 3-4 dana da nevidi uplatu i onda da joj je nestalo interneta u mjestu i da je to uzrikovalo da se uplata ne vidi (smjesno -.-). Ugl tad san joj slikala uplatnicu i rekla da joj nevjerujem i kad sam spomenila negativnu odma joj je uplata bila vidljiva al naravno nije poslala... Hahah tako i ova jedva odgovara..A ako odgovori uopce ne odgovori na moje pitanje nego samo svoje nesto tupi
2016 03 06
2 tjedna?! Ma nema te uplate koja neće sjesti za max. 3-4 dana, da se novci čekaju dva tjedna, poslovala bih pomoću goluba pismonoša. Negdje je greška, obavezno provjeri svoju potvrdu o uplati, a onda neka obavezno provjeri je li ti dala dobar broj. Postoje samo dvije opcije u ovoj situaciji: nekome se potkrala pogreška u broju (ili tebi ili njoj) ili te ženska mulja. Nema druge.
2016 03 06
Najlakse bi ti bilo nac tu uplatu preko internet bankarstva pa ju slikat priko ekrana ili isprintat i poslat joj tad ce ti sve bit jasno na nacin na koji odg
2016 03 06
> sonja90: > Da nije njena kartica HPB visa prepaid? I koliko povratnih ima? U cemu je caka s tim karticama?
2016 03 06
Svi imaju isti iban a razlikuju se u pozivu na broj > LeSock: > > sonja90: > > Da nije njena kartica HPB visa prepaid? I koliko povratnih ima? > U cemu je caka s tim karticama?
2016 03 06
Ma da..i ja tupim o tome uvijek kad ne legne uplata jer mislim kako nije do korisnice jel..eto vjerujem u tu mogucnost prvo.
2016 03 07
Sve i da ima prepaid karticu, sve te podatke je trebala navesti kod uplate. Ja sam par puta plaćala tako curama koje ju imaju, i sve podatke su ostavile bez greške. A ovo da ne sjedne lova više od 3 dana, to mi već zvuči na natezanje i laganje.
2016 03 07
I sta se dog na kraju?
2016 03 07
Pa nek cura ode u banku i sama provjeri...vrlo jednostavno! Nema tu sta da ne vjeruje...heloooou :o
2016 03 07
> Zrinkic26: > I sta se dog na kraju? Nema jos odgovora od nje, vidjet cemo :s
2016 03 07
1 2