Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mjerenje struka

Kako vi mjerite kad vas netko trazi mjere struka? :)
2016 03 07
uzmem metar i izmjerim
2016 03 07
> kroasan: > uzmem metar i izmjerim hahaha! :') :') :')
2016 03 07
> globyivana: > Kako vi mjerite kad vas netko trazi mjere struka? :) Polegneš odjevni predmet na ravnu površinu (stol), poravnaš ga, uzmeš metar i izmjeriš dužinu od šava do šava.
2016 03 07
Pitam ja za svaki slucaj jer citam svasta i netko kaze samih traperica a netko kaze dok su obucene, pa reko ko tu koga zaj... :')
2016 03 07
> fedora: > > globyivana: > > Kako vi mjerite kad vas netko trazi mjere struka? :) > Polegneš odjevni predmet na ravnu površinu (stol), poravnaš ga, uzmeš metar i izmjeriš dužinu od šava do šava. hvala 8-)
2016 03 07
> kroasan: > uzmem metar i izmjerim :') :') :') :') :')
2016 03 07
Ma taj ko mjeri na sebi nije onda dobro izmerio, jer neke se rastezu i onda je to u stvari mjera struka prodavača, a ne artikla
2016 03 07
> globyivana: > Pitam ja za svaki slucaj jer citam svasta i netko kaze samih traperica a netko kaze dok su obucene, pa reko ko tu koga zaj... :') Mjeriš polegnuto, to i napomeneš (da je mjereno flat, iliti polegnuto na stolu npr.) Možeš pokušati rastegnuti predmet, pa navesti: rastezljivo +/- 5cm. npr.
2016 03 07
*odnosno, rastezljivo cca 5cm, ne +/-. :') :') :')
2016 03 07
> fedora: > *odnosno, rastezljivo cca 5cm, ne +/-. :') :') :') pa to x-) a ja npr vecinu toga sto prodajem ne odgovara mi,kako onda da izmjerim na sebi
2016 03 07
Pa eto ja sam napisala svoje mjere na jednom artiklu jer kad njega izmjerim ispadne da ne stanem u njega a kad ubučem sve ok, usko ali takav je i model...eto nisam pametna :P
2016 03 07
Hm..ipak nisam,sad vidim ali sam mislila o tome :) Ista dilema..pa nešto što se jako razvlači što da ne napisati koje su tvoje mjere naravno ako si stavila i sliku na sebi..pa kupac nek procijeni jel to ok na tebi ili ne..Naravno ako ti donekle ok stoji, u premalo ne staneš a za preveliko ništa ne znači ta slika.
2016 03 07
> sonja90: > Pa eto ja sam napisala svoje mjere na jednom artiklu jer kad njega izmjerim ispadne da ne stanem u njega a kad ubučem sve ok, usko ali takav je i model...eto nisam pametna :P Baš tak, ko bi ga znao! Puno ima veze kroj, a pogotovo postotak elastina u tkanini.
2016 03 07
Fedora, kako sam se nasmijala na vaš oglas sada haha :D
2016 03 07
1 2