Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mjerenje struka

> sonja90: > Fedora, kako sam se nasmijala na vaš oglas sada haha :D Koji? Sigurno onaj di se spominje ali-gali. :')
2016 03 07
Onaj "Ali to nije sve i ne morate odmah zvati" :') A sad moram naći taj drugi!
2016 03 07
> sonja90: > Onaj "Ali to nije sve i ne morate odmah zvati" :') A sad moram naći taj drugi! Ma to je taj, sa zlatnom aligali ogrlicom gratis. :)
2016 03 07
Hahah nisam ni skužila aligali zbog ovog Ali to nije sve..a vidim ima štiva za popodne Hah "D&G to the max" , veseli oglasi nema šta
2016 03 07
> sonja90: > Hahah nisam ni skužila aligali zbog ovog Ali to nije sve..a vidim ima štiva za popodne > Hah "D&G to the max" , veseli oglasi nema šta :)
2016 03 07
O Bože pa ne zanima me struk od prodavačice ,:) Bome ja kod traperica u zadnje vrijeme pošaljem fotku i iscrtam gdje mjerim struk i bokove, da ne bi bilo nismo znali A ako je haljina i sl uvijek pitam kolko je nerastegnuto, pa ako se rasteže do kolko ide :)
2016 03 07
> sonja90: > Hm..ipak nisam,sad vidim ali sam mislila o tome :) Ista dilema..pa nešto što se jako razvlači što da ne napisati koje su tvoje mjere naravno ako si stavila i sliku na sebi..pa kupac nek procijeni jel to ok na tebi ili ne..Naravno ako ti donekle ok stoji, u premalo ne staneš a za preveliko ništa ne znači ta slika. evo ja kupila neke traperice, po mjerama su mi onako malo male, al kad izmjerim one koje imam i nosim mjere su ok. Onda sam pitala proavačicu jel se rastezu, i sad se nadam da ce mi biti dobre,čekam da stignu x-)
2016 03 07
1 2