Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovina bona

Može li mi netko reći broj na koji šaljem sms da napunim "novčanik"? Ne mogu nigdje naći
2016 03 15
ne znam zašto uopće ne mogu doći do te opcije koliki bon želim kupiti-u tome je problem
2016 03 15
Na dnu stranice imas opciju 'Usluge' udi u to. ( Imas nekoliko vrsta usluga sve su ti sa opisima).. I kad odaberes to imas do opciju ' napuni novcanik' ( to je ovo sa slike)
2016 03 15
pokušala sam danas jedno 15 puta i ne daje mi dalje opciju da napunim bonom-ovo tvoje sa slike Hvala Ti puno na pomoći.
2016 03 15
Curke kad je tema vec tu. Moze mi netko reci dali ima smisla kupovati vip clanstvo? Ja nemam bas puno artikala, tako da nemam sto razvrstati.
2016 03 15
Vedrana, meni je to zgodno jer se igram sa cvjetićima na naslovnici pa slažem rubrike, pa gledam statistiku, a najvažnije je što je ipak preglednije pogotovo ako imaš puno stranica, pa mislim da se curama ne lista sve...
2016 03 15
> sanja31: > Vedrana, meni je to zgodno jer se igram sa cvjetićima na naslovnici pa slažem rubrike, pa gledam statistiku, a najvažnije je što je ipak preglednije pogotovo ako imaš puno stranica, pa mislim da se curama ne lista sve... Hvala na odg. Ja sam razmisljala nekako o tome, ali kaj kad mi je sve i tako na jednoj strani ;), ali vidjeti cemo kada krene ciscenje ormara sumanjam da ce sve stati na jednu stranu :)
2016 03 15